středa 27. listopadu 2013

Brandnooz zásilka!

Dorazil už v pátek. Vlastně..ne jeden, ale rovnou dva! První brandnooz box a jako bonus k němu i bäck box-tedy box plný věcí, které využiji při svém pečení:-) Přiznám se, že jsem ze začátku byla mírně skeptická, netušila jsem, co přesně mám očekávat. Doufala jsem, že to dopadne dobře a hurá-povedlo se. Německá verze opravdu příjemně potěšila. S nadšením jsem rozbalovala a odhalovala překvapení, skrývající se uvnitř. Hlavně při zkoumání obsahu bäck boxu jsem se vyloženě nadchla(nebudu lhát, sladké prostě vede:-).
Ale teď už to tajemství odhalím i vám, takže tedy...

V prvním boxu jsem našla, kromě Nooz magazinu, plného receptů, také milk shake s malinami, Afri colu, olivový olej, bonbóny, směs oříšků a čokolády, čočku beluga, omáčku na lasagne a eintopf. Asi nejvíce jsem zvědavá na čočku beluga, se kterou nemám vůbec žádné zkušenosti a ráda si rozšířím obzory:-) A taky na Afri colu od které nevíc co čekat. Co provedu s omáčkou a eintopfem, zatím ještě nevím. Jsou prostě věci, které si raději vždycky připravím sama doma a měnit to nechci.Bäck box obsahoval zdobení, polevu, brusinky, rostlinný tuk, směs na muffiny Milka, umělé sladidlo, karamelový krém Lotus, víno Mia Moscato, mouku Diamant, nebo "Like" sušenky:-) Už teď vím, že při svém pečení toho spousty využiji. V tuhle chvíli se nejvíc těším, až ochutnám karamelový krém, protože si na něj myslím už delší dobu:-) 


Co jsem opravdu velmi ocenila: informace o jednotlivých produktech, jejich cena, od kdy jsou na trhu. Každý box měl vlastní. Časopis Laviva-sice v němčině, ale vypadá zajímavě, takže si procvičím němčinu a  nechám se ráda inspirovat. Adventní vydání velmi potěšilo:-)
Sečteno, podtrženo...jsem zatím spokojená. Líbí se mi provedení i obsah(až na několik zmíněných kousků)a už teď se těším, co přinese první český Brandnooz box. Doufám, že bude stejně tak dobrý, jako první dva, se kterými jsem vás právě seznámila:-)

6 komentářů:

 1. Mně se líbí ty oříšky s čokoládou :-9

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ještě jsem je pořád neotevřela, ale lákají mě taky:-)))

   Vymazat
 2. Tak to je velmi příjemné. Jsem překvapena:)

  OdpovědětVymazat
 3. juu, ty sladkosti vypadají skutečně perfektně:o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)