čtvrtek 28. listopadu 2013

Původně jsem chtěla dělat další instakoláž, ale vzhledem k videu jsem to tentokrát vyřešila výběrem z posledního měsíce:-) První věc:konečně máme dvě zcela funkční koupelny. Po půl roce jsem si mohla napustit horkou vanu. V tomto počasí absolutně k nezaplacení. Stálo to hodně nervů, vztekání se, ale nakonec to dopadlo dobře. Je teď nechci nějaký čas slyšet slovo rekonstrukce. 
Navštívili jsme Berlín, kde jsem zažila po dlouhé době ten pravý, krásný podzim, záplavy barevných listů, ale i příjemné slunce, které hřeje a dodává dobrou náladu. 
Propadla jsem (opět) seriálu American Horror story! Třetí řada mi přijde zatím zajímavá, děsivá a přesná pro dlouhé zimní večery. Jenom bych se mohla pak v noci míň bát:-)) 
A můj muž dělá pizzu, kterou naprosto miluju. A to já jí jinak prakticky vůbec nejím. Ta jeho domácí je ovšem tak úžasná, že jsem jí běhen posledních 10 dnů měla dvakrát. 
Byli jsme s mužem na koncertě Nicka Cavea a bylo to dokonalé! Zažila jsem jeho vystoupení před deseti lety na festivalu, ale tohle bylo mnohem, mnohem lepší. Užila jsem si to, jako už dlouho žádný koncert. 
Lístky jsem dostala od muže už dávno k svátku a ještě jednou díky. Byl to skvělý zážitek :-*10 komentářů:

 1. Moc pěkné shrnutí, takové příjemné čtení:) Líbí se mi, že píšeš i o jiných věcech, než je klouček. Zároveň je zcela zřejmé, že ho máš moc ráda:)

  OdpovědětVymazat
 2. Dám všechno za jeden relaxační večer ve vaší krásné koupelně <333

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mariko,díky. Já to zatím zvládla asi dvakrát, ale je to fakt relax :-)

   Vymazat
 3. Ta pizza vypadá skvěle!!!! Dala bych si hned!:-D Původně jsem myslela, že je kupovaná:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)