neděle 8. prosince 2013

Dresden

Po hektickém listopadu jsme se rozhodli, že je třeba někam na chvilku odjet. Volba padla na Drážďany(původně to měl být Norimberk, ale ten si píšu na seznam pro další výlety:-). 
V Drážďanech jsem byla jen jednou, když jsme se tohle léto vraceli z road tripu a to se skoro ani nedá počítat. Tentokrát to bylo i s vánoční atmosférou. 
Obrovské trhy jsme prošli jen v rychlosti,  Mládě zajímala povětšinou jen hudba a my jsme se nechtěli mačkat v davech. Mám z toho poslouchání koled tu opravdu vánoční náladu a vypadá to, že i Mládě se nemůže dočkat. Každý den vypráví o dárcích, stromečku...Prožívám to jinak. Když byl miminko, byli jsme z něj nadšení, prostě dárek k Vánocům. Dneska už mi o tom sám vypráví, pronáší svá moudra a já jsem nejšťastnější, že ho máme:-)) 
P.S: Dala jsem si Creme brulée a musím ho už zkusit doma, prostě musím!!
10 komentářů:

 1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeee,
  náš Kubušák má stejně boty jako Mládě. Vy jste vždy tak dokonale krásně vystajlovaná rodinka, že se teď tady úplně dmu pýchou, že i naše parta má něco stejného jaky vy ... :o)
  A jak to čtu a koukám na to - taky taky musíme do toho Reichu někdy vyrazit - by vám i měli něco kolegové Němci dát za to, jakou jim děláš účinnou reklamu!!! ... :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Drážďany jsou super, byli jsme tam několikrát <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já právě v zimě ještě nikdy, tak jsem se rozhodla to konečně napravit:-))

   Vymazat
 3. Předvánoční výlet je skvělá věc a Drážďany jsou pak to pravé místo s prohlídkou trhů a všeho co s tím patří, přeji To krásné dny ...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sonio, moc děkuji a přeji krásné adventní dny:-)

   Vymazat
 4. Krásný výlet, to cestování vám vážně závidím...:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)