pondělí 16. prosince 2013

První český Brandnooz box

Konečně je můžu porovnat. V pátek mi přišel druhý a tentokrát český Brandnooz box plný novinek. 
Myslím si, že to nedopadlo zle:-)

V boxu jsem našla bonbóny Chupa Chups, Nescafe Cappuccino, Nestlé cereálie, vanilkovou Kofolu, Magister Dark, Pombär Sněhuláci, žvýkačky Mentos a Dolmio omáčku na těstoviny.
Vanilkovou Kofolu jsem věnovala muži, který ji zhodnotil jako velmi sladkou. 
Zbytek ještě na své vyzkoušení čeká. Co se Nescafe týče, tak je to ideální zásoba pro návštěvy, které nechtějí kávu z kávovaru. Já si ráda udělám cappuccino vlastní z čerstvého mléka:-)Stejně jako v německé verzi, tak i zde jsem našla informace o každém výrobku, jeho cenu, uvedení na trh atd. a aktuální vánoční Apetit, který mě potěšil:-))

Přiznám se, že německé Brandnooz boxy, které jsem měla možnost vyzkoušet také, na mě působí o něco lépe. Možná i proto, že šlo mimo jiné i o doplňky k pečení, což je má parketa. Tentokrát nejsem zklamaná(docela jsem se bála, že mi přijdou nějaké šílenosti), ale zároveň ani nijak převelice nadšená, jde o průměr. Nenašla jsem si tam nic vyloženě "wow", ale možná je to jen otázka vkusu každého z nás:-)

4 komentáře:

 1. Já v tomhle nejedu, ani v kosmetických ani v potravinových boxech a s každou recenzí se ukazuje, že dělám dobře. Nelíbí se mi nápad předplatit si něco, co ani nevím, co bude. Sušenky a sladké pití ani nekupuju, bonbony jsem neměla doma asi 3 roky. No jak říkám, jsem ráda, že mě tohle minulo.

  OdpovědětVymazat
 2. Za mě rozhodně nejlepší Apetit, zbytek bych oželela s naprostým klidem. Souhlasím s tebou, že první várka byla o dost zajímavější :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Podla mna super obsah , aj ked sa to velmi neoplatí obejdnávat ( cenovo )

  OdpovědětVymazat
 4. co dodat? k německým verzím je to ještě hodně hodně daleko. Nekoupila bych si(ale nepopírám, že ty první bych brala všema deseti!!)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)