sobota 4. ledna 2014

Po "vánočních prázdninách" zpět na blogu. Původně jsem chtěla psát, jak to mám ve zvyku-(skoro)každý den. Jenže...to dopadlo tak, že jsem si chtěla především užívat atmosféru, setkání s rodinou, naše Vánoce doma..a do psaní se mi vlastně ani nechtělo(promiňte;-). Rozhodla jsem se tedy, udělat takový průřez tím časem, kdy jsem se tu neobjevila:-)
Poprvé v životě jsem zažila rozdávání dárků na zahradě, u opravdového živého stromku. Naše rodina má občas super nápady. A já jsem ráda, že tu rodinu mám, protože i když jsem si v pubertě myslela ledacos, dneska na ní nedám dopustit:-)
Štědrý den jsme byli tradičně doma s mužem a Mládětem. Mládě dostal své první opravdové lyže, takže se snažil lyžovat po obýváku, ale největší radost měl asi z plyšového Garfielda a knihy Pipi dlouhá Punčocha(je to jeho velká hrdinka a jeho vkus se od blondýnek trochu pohnul k zrzkám:-))
No..a musím taky přiznat, že jsem si poslední dva týdny roku 2013 představovala trochu míň dramticky(?). Nejsem si jistá, jestli je to to správné slovo, které bych měla použít, nešlo o předvánoční shon-dárky jsme měli celkem včas, šílené nákupní horečky se spoustou lidí, to se nám také vyhnulo, ale já jsem se cítila tak nějak-vyčerpaná. Ten stav, kdy vás rozhodí i ta nejzbytečnější věc, nad kterou obyčejně mávnete rukou. 
O to víc jsem se těšila, až tohle všechno nechám někde daleko a popřeji vám všem krásný rok 2014! :-)
10 komentářů:

 1. Vše nejlepší v novém roce, Jani! Dobrý nápady máte :-) krásné fotky

  OdpovědětVymazat
 2. Jani Tobě a celé Tvé rodině přeji vše nejlepší, vše krásné a hodně pohody v novém roce :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, krásné Vánoce jste měli :). I Tobě a celé rodině přeji vše dobré v roce 2014.

  Já si sedla k PC po více jak čtrnácti dnech poprvé včera, stáhla všechny fotky, atd. (a přiznám se, že během Vánoc mi ten počítač vůbec nechyběl).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo, ono to tak asi má být. Užívat si Vánoc a nesedět u PC:-))

   Vymazat
 4. A já dočítám vánoční blogy teprve teď :))) ta jablka na talířích, to jsem ještě neviděla a nejdřív mě to dost zmátlo :D a co je ta modrá věc na posledních fotkách? Něco na sázení?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, krájíme hvězdičky u Štědrovečerní večeře:-)) Ta modrá věc je na sázení(přesný název nevím, jsem fakt mizerná zahradnice:-D. Kluci to našli na zahradě a začali sázet. Typický prosinec prostě:-D

   Vymazat
  2. Jojo, pak jsem pochopila, k čemu to bylo, ale nejdřív jsem to považovala za originální vánoční předkrm :D prosinec mi náhodou vyhovoval, když to srovnám s těmi desetistupňovými mrazy před rokem při cestě z porodnice... ;)

   Vymazat
 5. Strom na zahradě je nejkrásnější, takové Vánoce závidím!! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)