pondělí 10. února 2014

Stává se to jen občas...Zcela volný víkend! Žádné plány, cestování, návštěvy u prarodičů, ale odpočinek doma a procházky po okolí.V sobotu nám nahrálo pěkné počasí, nechtělo se mi věřit, že je únor. Trochu nešťastné je, že jsem s trháním osmičky čekala na zimu, protože prý když mrzne, hojí se to líp. V pátek mě to čeká...
Brzy nás čeká i zápis do školky, tentokrát už úplně naplno. Vůbec nevím co od toho čekat, nebo spíš co čekat od Mláděte. Dnes mi  totiž přišel oznámit, že jeho jméno se mu vůbec nelíbí a až bude velkej, tak se přejmenuje. Bude se totiž jmenovat Pavouk.
Jsem vážně zvědavá, co prozradí paní učitelce:-)


Doufám, že moji kluci budou pořád takhle dokonalá dvojka:-) Jsem šťastná, že spolu mají takový vztah, 
je to pro mě moc důležité!
6 komentářů:

 1. Určitě budou mít skvělý vztah, ono se to moc nemění. Stejně nejdůležitější je asi první půlrok, byť se zdá, že mimčo nevnímá tolik. Ne, ne všechno vnímá a pak se to projevuje. Někde jsem to četla, ale ty o tom určitě víš víc, když studuješ. Mějte se krásně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, ono je to důležité vlastně pořád. V každé té vývojové fázi trochu jinak. Mládě svého tátu opravdu miluje, chce s ním trávit čas a muž se mu rád věnuje, kdykoliv to jenom jde. Jsou to taková správná dvojka, tak mám někdy obavy, aby se to nějak s přibývajícím věkem Mláděte neměnilo, ale snad ne:-)

   Vymazat
 2. Když mi bylo osm, tak se mi ve škole začali smát, že se jmenuju hloupě a že takové jméno v kalendáři není. I když to nevěděli, měli vlastně pravdu (Lidmila fakt v kalendáři není). Tak jsem si doma postěžovala a chtěla se přejmenovat na Jasněnku (to bych si asi moc nepomohla, ale mě se to moc líbilo kvůli tý pohádce).
  Určitě ten Tvůj Pavouk všechno zvládne, je šikovnej ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasněnka je dobrá náhodou:-)) Já jsem se teda taky chtěla přejmenovat, ale jen proto, že jsem se nechtěla jmenovat jako dvě generace přede mnou a byl to můj pubertální vzdor, který jsem naštěstí nestihla dotáhnout do konce. Dneska bych si za to rvala vlasy. Jen doufám, že jednou tohle neudělá Mládě:-)))

   Vymazat
 3. Ahoj Janino :) tak čtu,že se školou máš fakt napilno! Téda,já bych to nedala ani náhodou,ale ty to zvládáš bravurně! :) Zápis do školky nás taky za chvilku čeká.Mládě (teda Pavouk :D ) bude určitě suprový. Já jsem zvědavá na tu naši Amélii,mluvit se jí moc nechce a poslední dobou ani moc neposlouchá! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, se školou je to mnohem náročnější, ale pořád to nějak jde. Zatím si ukrajuji ze svého volného času, což je logické, je to moje studium, musím tomu něco obětovat:-)
   Zápis do školky dopadl nakonec dobře. Ani si nevzpomněl, že se jmenuje Pavouk:-D
   Amélie se určitě brzy rozmluví a co se neposlouchání týče-to je všude. Děti to zkoušejí kam až můžou zajít a dělají to pořád dokola:-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)