pátek 14. března 2014

Po lyžování mě čekalo poměrně náročný den. Vstávala jsem v 7:20(muž mě nechal trochu dospat) a v 7:30 jsem tu měla tři děti. Byla jsem ráda, protože jsem si říkala, že by bylo vhodné si to nějak vyzkoušet "nanečisto" a hlavně nám švagrová pomáhá s Mládětem tak často, že jsem hlídání Aničky brala jako jasnou věc. Výsledek byl takový, že jsem se trochu nasnídala asi v deset a kafe jsem si nestihla vypít téměř vůbec(natož tak vyfotit nějakou pěknou fotku:-))). Mládě má žárlící sklony, takže kdykoli jsem se více věnovala Aničce, hned se kolem začal motat, protože jsem přece jeho maminka, ale zvládli jsme to všichni dohromady celkem obstojně, řekla bych. J. se ze začátku zapojoval jen trochu, což jsem chápala(bude mu za chvilku deset) a nechala jsem ho, aby se zařídil po svém. Hodně mě překvapilo, že se rozhodl pomáhat mi a zapojil se do her, kreslení a krotil mláďata. Čekala jsem totiž, že v rámci vlastního klidu, bude ve svém pokoji číst komiks. 
Odpoledne jsme se (už jen se sníženým počtem dětí-Anička odjela domů) vydali do Kolína. Mládě totiž hrozně zajímalo, kde se teda potkali medvědi z pohádek Pojďte pane, budeme si hrát. Tak jsme mu to konečně mohli ukázat. My s mužem jsme byli zvědaví na výstavu v muzeu o náletech na Kolín v letech 44-45. A taky jsme si chtěli užít jarní procházku. Zvládli jsme to všechno:-)
Z památníku byl Mládě trochu překvapený, trochu ho podezřívám, že čekal živé medvědy z pohádky a ono nic, ale myslím že nakonec se mu to líbilo. A mě taky, protože Potkali se u Kolína, to jsme se ségrou hltaly a dodnes známe některé díly zpaměti:-)
S nadcházejícím jarem souvisí i to, že jsem začala pomalu měnit svůj šatník. Motivuje mě k tomu(jak jinak) Markeťulle, protože ten její je v poslední době opravdu nejlepší! A hodně často mě nechává si vyzkoušet věci o kterých bych nikdy neřekla, že by mi mohly slušet(a sluší a pak si je musím koupit a tak dále a tak dále:-)) Na výlet jsem si vzala nové sako, kterému se(snad) budu věnovat v nějakém z dalších outfitových příspěvků. Tady jsem ho jen tak během pěti minut zkombinovala s mou oblíbenou sukní, neměla jsem vůbec čas a chtěla jsem se cítit především pohodlně(což se mi splnilo).
Mimochodem...v šest večer jsem měla pocit, že nejlepší nápad je padnout do peřin a spát. 

P.S:Ráno jsem ségře napsala "mám tu dnes tři děti" a ona mi odepsala "já osmnáct". A v tu chvilku mi došlo, že si nemám vůbec na co stěžovat, že tři jsou pořád ještě v pohodě:-))))


10 komentářů:

 1. Jak Ti malý dává pusu, ta mě dostala <3 opravdová láska <33

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sylvino díky, já mám tu fotku moc ráda. Je to fakt jedna z mála, kdy jsme takhle vyfoceni, když mi dává pusu:-))

   Vymazat
 2. V Kolíně jsem každou chvilku, ale památník se mi zatím schovával!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Janino,takové články mám u tebe nejraději!ty to všechno umíš tak dobře popsat,člověk se do toho úplně vžije! :) krásné fotky jako vždycky!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se na oufitový post, to sako mi dost zajímá :o)) A sukně je krásná, Mládě musí být pyšné na stylovou maminku :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lishko, díky. Snad někdy outfitový blog bude. V poslední době je to s časem všelijaké:-)) Ale jo, ono to půjde zas..

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)