čtvrtek 17. dubna 2014

Celé moje dětství jsem vždycky měla krátké vlasy. Ani nevím přesně proč, třeba ségra měla culíčky snad co se narodila:-)) Já byla ostříhaná jako kluk a slibovala jsem si, že "až budu velká" tak budu mít tak dlouhé vlasy jako Terezka se kterou jsem sdílela společnou lavici. A taky jsem si slibovala, že až budu mít dlouhé vlasy, budu mít každý den jiný účes, dám si záležet, naučím se. Opravdu dlouhé vlasy mám posledních sedm let a za tu jsem se naučila jen minimum účesů a to většinou jen když jdu na nějakou svatbu, nebo podobnou akci. V poslední době jsem měla vlasy v takovém stavu, že už jsem uvažovala o nějakém radikálním střihu. Po všech možných experimentech jsem se vrátila k úplně obyčejnému březovému a kopřivovému šamponu a ono to nějak funguje. Vlasy se dávají dohromady, vypadají o něco zdravěji a já mám pocit, že to byl dobrý krok. A tak jsem si říkala, že se konečně naučím nosit něco víc, než nosit culík a rozpuštěné vlasy:-)
Vybrala jsem pár zajímavých fotek účesů, které chci v blízké době vyzkoušet..
Jak se svými vlasy pracujete vy? Máte nějaký oblíbený účes na který nedáte dopustit?

zdroj: Pinterest

12 komentářů:

 1. Dlouhé vlasy jsou prostě ženské a pěkné. Sama na ně nedám dopustit, ale poslední dobou to s nimi není úplně růžový, jak bývalo :-/
  Nicméně já nosím vlasy volně, v culíku, nebo ponožkovém drdolu :) ponožkáč je klasika, která se dá po různu obmněnovat a vždy vypadá fajn :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím rozhodně :-))) Já nosím asi úplně nejčastěji drdol..

   Vymazat
 2. Skvělá inspirace, některé vyzkouším! Také jsem vždy chtěla delší vlasy, "abych mohla dělat účesy" a jak to dopadlo? Vlasy dlouhé, rozpuštěné, nebo culík :/ Občas tedy cop.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky:-)) koukám, že nejsem sama, kdo má takové problémy..

   Vymazat
 3. Já mám dlouhé vlasy už odmalička a nejkreativnější účesy jsem nosila, když mě jako malou česala maminka... :D teďka nosím pořád jen rozpuštěné vlasy, culík nebo jednoduchý zacuchaný drdol...a když jsem se pokoušela o něco složitějšího, většinou mi to pořádně nedrželo, nebo s tím bylo moc práce a vzdala jsem to :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ani nevím proč jsem jako dítě ty dlouhé vlasy neměla, teď to musím pracně dohánět a učit se s nimi pořád pracovat:-)) Ale snažím se, snažím i když se je s tím fakt práce strašně a hodně se vztekám :-D

   Vymazat
 4. Účesy jsou moc hezké. Mě vždy donutí k účesu spíše nouze. Když třeba si nestíhám umýt vlasy, jsou zacuchané nebo splihlé. Je to docela zajímavé, protože na můj "bad hair day" dostávám nejvíc komplimentů :-) V oblibě mám drdol s drátěnkou, rybí cop nebo uzel na stranu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, to se mi taky stává když mám bad hair day:-))))

   Vymazat
 5. jé jak já si říkala,že si budu dělat různé účesy :)) právě proto mi tak dlouho trvalo než jsem se ostříhala... stejně jsem vždycky skončila buď u drdolu nebo culíku :) ale jani,určitě něco vyzkoušej,nějaký zapletený účes si na tobě umím dokonala představit! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, já jsem si už tolikrát říkala, že konec, že se snad sama ostříhám, ale vždycky couvnu. Bylo by mi to líto:-))))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)