středa 9. dubna 2014

Máme doma oficiální přijetí Mláděte do školky. Je to na papíře, platí to a od září vypukne jeho školková docházka. Je duben a on se mě skoro každý den ptá, kdy že už to bude, kdy už půjde do té VELKÉ školky. Vždycky, když ho vedu do té "malé" školky(což vlastně oficiálně není školka, jen ddm, ale nechceme mu v tom dělat zmatek), chodíme okolo a musíme se zastavit a zkontrolovat co je nového a teprve potom můžeme pokračovat:-) Jak jsem se tak koukala na ten papír, vybavil se mi, okamžik kdy jsem na něj koukala úplně poprvé v porodnici a říkám si, že vyrostl strašlivě rychle. 
Když jsem ještě neměla žádné děti a uvažovala o nich jako "jednou určitě, ale.." tak mi většina lidí předvídala, že moje dítě, ať syn nebo dcera, budou každopádně užvanění, až to pěkné nebude. Čím dál víc zjišťuji, že to byla velká pravda. Mládě mluví pořád, mluví od chvíle kdy ráno otevře oči a přestane až když večer usne. Komentuje úplně každého a všechno, paroduje naše rozhovory s mužem-velice poučné!:-D
V sobotu jsme byli na pražském půlmaratonu(podívat se) a hlasitě fandil každému, kdo kolem něj proběhl. Je to velmi společenský chlapeček a jestli mu to vydrží do září(s největší pravděpodobností ano), tak se mají paní učitelky na co těšit:-))) 
Já jsem se rozhodla provést pořádný jarní úklid se vším všudy a nemám tušení, jak dlouho mi to bude ještě trvat(musím postupně, protože reálně není možné uklidit během jednoho dne celý dům). V takových chvilkách s láskou vzpomínám na 2+kk, které(když se hodně chtělo) bylo uklizeno za 20 minut:-D
Mimo to jsem z celého jara tak moc nadšená, že mám neustále nějaký úraz, nebo chytám chřipku. Ale i přes to bojuji, když to jde(neležím úplně vyčerpaná)cvičím(online s Markéťullí:-))) a vymýšlím nějaký road trip. 
Mám zase chuť cestovat:-)
9 komentářů:

 1. Malému moc gratuluji, bude to jeho další velký krok do života, mějte se krásně :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Utíká to děsně rychle. To už je pár let, co jsem četla ten seznam, přijde mi to jako včera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, je mi jasné, že než se rozkoukáme budu řešit školní docházku:-)) Neskutečně to všechno utíká

   Vymazat
 3. Ty jo, fakt to uteklo, nechce se mi věřit, i když mám teď i vlastní měřič času ;) a mně užvaněné dítě nikdo nepředpovídal a stejně taková nejspíš bude, tak co ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, bacha na tyhle ukecané děti. Kryštof se budí v noci a chce si povídat. Prostě jen tak, aby žvanil a něco mu neuteklo:-)))

   Vymazat
 4. Janino jak to tak čtu máme to podobné... s tou školkou,úklidem,cestováním! ale s mluvením to máme naopak! Mládě bych si nejraději půjčila,třeba by tu naši Amču donutil víc mluvit,dá to práci z ní něco dostat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, klidně. On je takový, že nutí ostatní děti mluvit, chodí kolem a vypráví, ptá se atd. :-))))

   Vymazat
 5. Vy jste oba super..a upovídané Mládě <333

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)