úterý 1. dubna 2014

weekend diary

Opět jeden hezký víkend za námi:-)
V pátek odpoledne, jsme se vydali do pivovaru, kde se ke 100.výročí narození Bohumila Hrabala. Křtilo nové pivo a četlo z Hrabalových knih. Moc povedené:-)) Navíc nám přálo i počasí, děti si hrály venku, měla jsem opravdu chuť na pivo. Všechno do sebe zapadalo. Mládě "sbalil" o několik let starší slečnu, postavili si společně dům a polovinu odpoledne nás vůbec nepotřeboval(k čemu taky, vždyť jsme jenom rodiče:-)).
A já jsem se konečně alespoň částečně podívala dovnitř do pivovaru. 

 Zjistila jsem, že mi vlastně vyhovuje zacvičit si hned ráno, mám ze sebe potom takový lepší pocit. Jsem mnohem dříve unavená, ale i tak mě to baví a baví. Možná proto, že poprvé v životě cítím, že mi pohyb dělá dobře a nedělám to za nějakým konkrétním účelem, jen pro radost. O cvičení jako takovém se nejspíš za čas zmíním v samostatném postu:-)
Sobotní odpoledne bylo ve znamení procházky, užívání si sluníčka a první kávy venku u vody.Neděle a Zoo v Liberci. Mládě nás pořád přemlouvá, že chce na zvířátka, že musíme do zoo a podobně. Když jsem byla ve škole, udělali si s mužem výlet do Zoo ve Dvoře Králové a v neděli jsme trochu takticky vybrali Libereckou zoo. Hroši(aktuálně nejoblíbenější zvíře)tam sice byli jen dřevění, ale Mládě byl stejně nadšen, všechno dostatečně okomentoval a zůstali jsme až do zavíračky, protože nechtěl odejít. Jsem ráda, že už je zase prostor pro akčnější víkendy, sezení venku, procházky. Letos jsem se na to opravdu moc těšila:-)8 komentářů:

 1. A very interesting and nice blog.
  Greetings from Portugal

  Paulo Gonçalves
  http://viajaredescobrir.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Prohlížet si pivovar to je moje! Pěkný víkend to byl.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný výlet Jani, přeji Ti krásné slunečné jaro :-)

  OdpovědětVymazat
 4. musel to být skvělý víkend a tak to má být!!! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)