pátek 23. května 2014

číča v kleci

Motivaci potřebuje úplně každý, to je prostě základ! Když jsem před časem vymýšlela, jak bude vypadat pracovna, hledala jsem nějaký zajímavý, ale zároveň "nakopávací" a inspirační plakát, který bych měla pořád na očích. Prostě proto, abych nezapomněla, nezlenivěla, nepřestala...Tehdy jsem sice nenašla nic moc, ale dnes mám konečně tip na dokonalé, jediné a správné motivační plakáty! 
Sama jsem vždycky byla spíš takový ten člověk, který ostatní lidi do něčeho nutí: vstát, jít cvičit, najíst se, běhat, NĚCO dělat. A ostatní mě za to nesnáší, ale zároveň vědí, že je to vlastně dobře. Haha. Teď budu lidem kolem místo keců rozdávat tyhle plakáty. Bude to mnohem účinnější řekla bych(a třeba budu za menšího prudiče:-))))
Představuji vám super projekt Číča v kleci, který mají na svědomí dvě mé plurk friends a já jsem z něj tolik nadšená, že to prostě musím vyžvanit i sem na svůj blog:-)))
Jako ukázku přikládám dva, které jsem si zatím vybrala já.
Jakou motivaci máte vy? 
Vybírat můžete tady :-)


zdroj:www.cicavkleci.cz12 komentářů:

 1. začínám mít dojem, že všechno, co někdo propaguje na blogu (a co já samozřejmě MUSÍM mít) by mělo být naúčtováno těm, kteří mě navedli :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak speciálně ta první je super. To si sama sobě opakuju dost často :-)

  Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
 3. nefňukej a makej je nejvíc výstižné!!! :)

  OdpovědětVymazat
 4. absolutně, dokonale super!! chci všechno!!!:-D

  OdpovědětVymazat
 5. Tyhle píč..ehm...číčoviny fakt někdo kupuje? :-D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)