čtvrtek 1. května 2014

Pikniková sezona započala!
Aneb...trochu jsme od těch punkových koncertů a krabicového vína vyrostly a baví nás rozložit deky, přinést dobré jídlo a užívat si krásného dne:-))
Kdyby byla všechna nedělní odpoledne taková...Slavily se Terezy narozeniny a opravdu stylově. Největší zážitek z toho měl Mládě, protože vůbec netušil, co by se tak mohlo na takovém pikniku dělat.
Samozřejmě si rychle uvědomil, že nejdůležitější je nehnout od tety oslavenkyně(ideální je ještě přemluvit aby u nás bydlela:-)) a myslím, že jí musel opravdu utahat. 
Mimochodem...když jsme byly malé, tak jsem dost prožívala to, že mám narozeniny měsíc po Tereze. Byla to nepředstavitelně a děsně dlouhá doba, už jsem chtěla mít 10 narozeniny, už jsem chtěla mít občanku...a najednou si říkám, že..."cože? JENOM měsíc a mám zase narozeniny!" Některé věci se postupem věku prostě musí zákonitě změnit:-))

Děkujeme tetě Terezce za super nápad a za blbnutí s Mládětem - takhle rychle snad ještě nikdy neusnul:-))


4 komentáře:

 1. Parádní nápad a super fotky! Také máme piknik v plánu. Mohu se zeptat, kde jste ty deky rozložili? Díky za odpověď. Jo a Jani, nejste ještě štíhlejší, než jste bývala :)?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo, piknik proběhl v Riegrových sadech:-) A co se zhubnutí týče, spíš mám dlouhodobě pocit, že jsem trochu přibrala, ale je fakt, že mi hodně lidí tvrdí opak. Takže vlastně sama přesně nevím(a nevážila jsem se už asi půl roku :-)))

   Vymazat
 2. Piknik boží! Já si pořád říkám, že to udělám, ale vlastně jen trochu závistivě koukám, jak to stylově dělají jiní. Čas to napravit :o))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)