čtvrtek 15. května 2014

TAG/V peřinách

Četla jsem to snad u všech kolem, ale nějak mě to míjelo. Včera jsem se ale o své nominaci TAG-V peřinách dozvěděla od Quanti, které tímto děkuji a pouštím se tedy hned do odpovědí:-)Bez čeho už půl roku neodcházím do peřin?
Do peřin neodcházím bez telefonu a sluchátek. Myslím, že to ocenili hlavně ostatní členové domácnost(zejména můj muž). Pravidelně jsem si totiž lehávala, dlouho přemýšlela, řešila v hlavě spousty věcí a nešlo mi usnout. A pak...jsem slyšela čím dál divnější zvuky, praskání, loupání, úplně jasné rány, což končilo tím, že jsem kolem půl druhé budila muže, že jdu dolů, nebo(častější verze) "slyšela jsem FAKT DIVNEJ zvuk, nedojdeš se podívat co se dole děje?". Nedělo se ještě nikdy nic, takže já si před spaním pustím audioknihu do sluchátek a vesele usnu(někdy ještě dřív, než se začne číst). Vlastně se mi tím dost ulevilo.

Svůdné sansoussi nebo pohodlné pyžamo?
Záleží na ročním období, případně samozřejmě na situaci. Ale na podzim a v zimě si rozhodně libuji v pohodlném pyžamu a tlustých ponožkách. Jaro a léto je lepší:-)))

Kniha?
Noční stolek mám plný knih, jak svých, tak pro Kryštofa. Ty dětské v současnou chvilku převažují a já si v posteli čtu v poslední době jen, když jsem nemocná a opravdu musím ležet. Naposledy jsem si takhle dočetla Opožděné vzpomínky od Eveliny Merové.

Kosmetické rituály?
Březový šampon a levandulové tělové mléko. 

Sklenička něčeho dobrého před spaním?
Občas jo, ale není to pravidlem. Ve většině případů mě muž musí přemlouvat. Po deváté hodině si dopřávám oblíbenou kávu k učení nebo psaní.

Chrápu?
Na to se musíte ptát mého muže, jsem si ale stoprocentně jistá, že by řekl ano(bez ohledu na to, jestli je to pravda, nebo 
ne :-))))

Snídaně do postele?
Nejlepší! Ale nebudu lhát, sama si nepamatuji, kdy jsem takhle naposledy snídala-nejvyšší čas to napravit:-)


Posílám dál Rose, protože mám moc ráda její styl (nejen)psaní a Markéťulli , protože je to prostě ségra blogerka;-)

6 komentářů:

 1. Večerní káva? :)) taky jsem to tak mívala, ale pak se mi metabolismus kofeinu nějak upravil a už po ní častěji nemůžu usnout, než že by se mi chtělo spát :) audiokniha před spaním je dobrá myšlenka!

  Předposlední odpověď nejlepší :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. quanti, ale on by to fakt takhle určitě řekl:-D

   Vymazat
 2. Moc se mi líbí, jak jsi tag zpracovala. Je vážně zajímavé číst ho u jiných.

  Měj se o víkendu moc hezky!

  OdpovědětVymazat
 3. Dávej víc tipů na knihy, moc mě zajímá, co čteš:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)