pátek 30. května 2014

 Máme za sebou první koupání venku. Tedy...zvládli jsme to už minulý týden, kdy se zdálo, že už bude jenom léto. Než jsme se ale rozkoukali, je to zase všechno trochu jinak. Mládě se začal trochu bát vody, nebo spíš přestal důvěřovat rukávkům, nechce se pustit a plavat sám. S přibývajícím věkem, příbývá i trocha opatrnosti, jinak si to vysvětlit neumím. První plavání má za následek, že jsem se začala na to opravdové a blížící se léto těšit. Minulé bylo krásné, doufám, že letos se povede alespoň z poloviny stejně:-)
Začala jsem trochu ujíždět na ledovém kafi(kalorická bomba, vím to:-)), což odstartovalo naše setkání s Terezou(které mi moc pomohlo:-) a nejraději bych ho s jahodami chtěla pořád. Aktuálně ve volných chvílích čtu My děti ze stanice Zoo, protože jsem si říkala, že než začnu číst pokračování, osvěžím si paměť. Jenže těch volných chvil zase tolik není, poslední týden byl náročný a já už se těším, až se sbalíme a vyrazíme na chvilku někam pryč:-)


16 komentářů:

 1. Juniora ten strach z vody přepadl vloni na jaře, kdy měl měsíční pauzu v plaveckém kurzu, to mu byl rok a třičtvrtě. Od té doby nechce pod vodu, najednou strašně prská, nevyfukuje bubliny. Na dovolené se to ale zlepšilo, byl 14 dní v bazénu a nejdřív se držel jako klíště, pak stačil jen jeden prst a nakonec skákal sám a když se dostal pod vodu, tak neprskal :-). Takže za nás - tohle přejde :-) Hlavně nenutit dělat, co nechce, když se bojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. už to zase přešlo, dokonce teď začal s potápěním, tak jsem ráda, že strach překonal:-))

   Vymazat
 2. tá posledná fotka je perfektná, taká prázdninová, predstavuje moje ideálne leto : ležať pri vode a čítať dobrú knihu, len škoda, že pri malom toho veľa neprečítam :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já mám výhodu, že kluci plavou a blbnou ve vodě spolu, takže nějakou tu stránku občas přečtu:-))

   Vymazat
 3. ať žije ledová káva! :) a příště jdu s tebou do jahod ;)

  OdpovědětVymazat
 4. naprostá dokonalá nádhera!!!závidím!!!taky jsem zvědavá jak bude plavat ta naše Amélie.Minulý rok se nebála vůbec,tak uvidíme...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo a Mláděti přeju všechno nej ke Dnu dětí!!!

   Vymazat
  2. děkujeme moc!:-) Malá to určitě zvládne, děti vodu obecně milují:-))

   Vymazat
 5. Už jsi se dostala k tomu pokračování? Jestli ano, nechceš napsat dojmy? Docela jsem na to zvědavá :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lado, už je přečtené, rozhodně o tom napíšu:-)

   Vymazat
 6. Mládě má super plavky, takovej styl, přesně mi k němu sedí :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)