pondělí 23. června 2014

Dětský Komiksfest & Knihex

Neděli jsme věnovali opět knihám(což je vlastně z předchozí pozvánky zcela zřejmé:-). 
A byl to moc pěkný den, Mládě se zamiloval do Lodi Tajemství a J. si četl z knihy, kterou vyhrál. Myslím, že mu kniha, klídek a výhled na vodu naprosto vyhovovali. My jsme zatím běhali po lodi, stříhali, lepili a vymýšleli...Mládě prý bude už vždycky hrát v divadle. Alespoň tak se (opět) vyjádřil.
Jasná souvislost-když jsem ho čekala, pracovala jsem v divadle a coby úplně maličké se účastnil čtených zkoušek, jedna radost. Asi to v něm zanechalo nesmazatelnou stopu. Smiřuju se s tím, že se může stát i tohle a bude divadelník, bohém a já budu jenom doufat, že to všechno zvládne nějak:-)))
Potkali jsme se s "tetou" Andreou, vypila jsem dost kafe za sebou na to, abych pak zapomněla obědvat, vybrali jsme další knihy do rodinné knihovny(o těch dětských bude určitě samostatný článek:-) a užívali si to.
Naprosto mi vyhovovalo, že tyhle dvě akce, tedy Knihex a Dětský Komiksfest se takhle prolínaly. Chvilku jsme se procházeli venku, chvilku jsme byli uvnitř, nikdo z nás se nenudil:-)  
Nikdy bych nevěřila, že budu tak akčně s dětma něco tvořit a že mě to bude takhle bavit. A ono bavilo a Mládě to snad ocenil. Smál  se totiž nejen skoro celý den, ale i večer, když už dávno spal:-))

6 komentářů:

 1. vy jste tak dokonale stylová rodinka, krásné všechno:-) Muž má na loď ideální tričko ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, muž má těchto triček asi tak 120 :-D a díky:-))

   Vymazat
 2. Druhá fotka <333 Mládě musí být šťastný, že ho kulturně i literárně vzděláváte :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lado, jestli je šťastný to nevím, ale pevně doufám, že to jednou jako velký kluk ocení a bude se podobně snažit vzdělávat i své vlastní děti:-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)