středa 18. června 2014

Mirakulum

Včerejší dopoledne a nakonec i část odpoledne jsme strávili v Mirakulu. No jo, bylo to fajn, když si odmyslím návaly školních i školkových dětí mezi kterými se ty naše dvě občas ztrácely. Park je to dost velký, myslím, že si v něm najde každé z dětí něco zajímavého. Bludiště, podzemní chodby, hrady a tajné uličky, lanové mosty, trampolíny... A taky dokonalý způsob na utahání. Jako obvykle jsem byla po příjezdu domů unavenější než Mládě, ale to už je taková klasika oblíbená.
Zůstali jsme přes oběd, což se ukázalo jako jediný trochu problém. Na výběr děti dostaly hranolky, klobásu, sekanou v housce a další vyloženě dětské pokrmy. Pro Mládě byla jediná přijatelná volba samotné hranolky. Pro jednou se samozřejmě svět nezboří, ale v parku pro děti bych čekala o něco pestřejší výběr.
Mládě má trochu strach z výšek. Zatím nevím jestli je to opravdu strach z výšky nebo z něčeho nového. V tomhle ho Anička předběhla už dnes, naprosto bez obav se odvážně vydává po žebříku, do schodů, na klouzačky. Odvážné děvče to je:-)) I když jsme zdaleka neprošli všechna místa, myslím, že nadšení bylo obrovské a určitě to nebylo naposledy..
Více o parku najdete tady.


15 komentářů:

 1. S těmi jídly ani nemluv! Hrozný co dětem nabízí některá zařízení k jídlu, o pití nemluvě.

  Zajímá mne to Mirakulum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem z toho právě byla taková překvapená. Naštěstí s vodou problém nebyl, ale občas taky narážíme na sladké pití atd.

   Vymazat
 2. Co je prosímtě to žlutooranžový pruhovaný, na čem jsou vyfocení? Jen jako klouzací lozící kopec nebo ještě něco jinýho?? :)
  Taky se tam výhledově chystám, čekala jsem, až Mates trochu povyroste :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je trampolína. Celkem jsou tam asi tři, tahle je nejmenší a bylo na ní nejmíň dětí:-))
   Určitě se tam vydejte:-)

   Vymazat
 3. šestá fotka od spodu je jak z časáku úplně <33

  OdpovědětVymazat
 4. tak tam bych šla i bez dětí :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barborko, i když bys tam šla bez dětí, všude kolem je mraky a mraky dalších:-D

   Vymazat
 5. jj hranolky, u nás se snad ani dětem nic jiného nedává! tak nějak se asi počítá s tím,že "dětské jídlo" jsou hranolky... ale v takovém parku by teda mohli něco vymyslet! prolézačky ale musí být parádní! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, jo, fakt jsem z toho byla překvapená nepříjemně, protože nechápu, proč bych dětem měla ty hranolky takhle cpát. I když pro jednou se samozřejmě nestane nic zásadního...

   Vymazat
 6. Tam jsme byli asi pred rokem a koukam, ze se nic nezmenilo :-) pro decka super vyziti a vyblbnuti, jen to jidlo a ten prach, meli jsme jej az za usima :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prach..s tím jsem nějak počítala, ale to jídlo bylo zklamání...

   Vymazat
 7. děti musely usnout neskutečnou rychlostí pak :DDD

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)