čtvrtek 26. června 2014

On the road/den první-Reims

Uznávám, že podobné zpoždění jsem snad ještě neměla. Ale i přes to jsem věděla, že blogy z cest po Francii určitě chci napsat. Dnes tedy den/odpoledne první-Reims. 
Cestovali jsme v noci, proto když jsme se ubytovali, tak muž šel odpočívat a my s Džejnou jsme šly prošmejdit okolí (takže jsme hledaly kavárny, kavárny, jídlo, kavárny a pekárny a tak dále:-)) a do hotelového pokoje jsme následně přinesly pro radost pár lahví Cideru-jak jinak. 
Fotky, které přidávám nás zachycují takové, jací jsme doopravdy byli-poměrně dost utahaní, ale odhodlaní alespoň se projít městem. Sice jsme u toho pěkně zmokli,  ale prohlédli jsme si prohlédli si katedrálu Notre Dame, dali si večeři, kterou jsem ani nestihla vyfotit, protože hlad udělal hodně :-)) prošli město, dali si kafe, Džejna a muž hledali kešky, v hotelu jsme vypili Cider a šlo se spát. 
Hotel byl vtipný. Kromě toho, že si určitě mysleli, že obě dvě s Džejnou patříme k muži, nám do pokoje těsně před naším ubytováním nastříkali šílenou "vůni", kterou jsem se málem otrávila na první nádech. Načichli jsme tím tak moc, že při procházce městem jsem to z nás pořád cítila, dokonce jsem to cítila i když jsem v Normandii vybalovala. Ale Normandie už je na další a samostatný a mnohem akčnější post!
Tolik Reims:-)
6 komentářů:

 1. Jste si podobné!:-) A baví mě ta volnost, někam vyjet, prostě on the road.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro, mě baví taky..i když už to není ta volnost jako když jsme byli sami dva. Dnes už musíme řešit prázdniny pro Mládě, ale zatím to není problém:-)

   Vymazat
 2. Hned první fotka je naprosto úžasná <3

  OdpovědětVymazat
 3. Joo, podoba by tam byla. Další ségra?:))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)