středa 30. července 2014

Léto v plném proudu. Mládě se znovu zamiloval do plavání, takže každou volnou chvilku trávíme v bazénu. Mimochodem, je to skvělé unavovací aktivita pro všechny děti:-)) 
Já jsem vedra odnesla dvoudenní intenzivní migrény, dokonce takovou, že jsem nemohla vstát z postele. Nestalo se mi to už strašně dlouho. Ta bezmoc je šílená a nezbírá nic, jen ležet, čekat, občas spát, chladit si čelo něčím studeným..
Doufám, že mě to zase na dlouho opustí(nezlobila bych se, kdyby definitivně a navždy!).
Zcela takticky jsem si na léto nechala lehčí literaturu, protože během roku jsem četla buď odbornou a nebo válečnou literaturu. A pořád někde ujídám něco sladkého :-))
Pro Martinu Formanovou mám slabost od její prvotiny Skladatelka voňavého prádla. Snědla dětem sladkosti je sice dobrá, ale pořád ještě skladatelku nepřekonala...
I přes vedra, která teď panují, stejně mám pořád chuť na domácí burgery. Navíc těm, které připravuje muž nelze nikdy odolat, jsou opravdu výborné!


A když už nevíme coby, fotíme se pod vodou:-))))

2 komentáře:

  1. Jani, to mě podrž, těmi migrénami trpím taky! nebo nevím jestli bych to u sebe nazvala migrény, ale asi jo. Výkyvy počasí a hlavně ty vedra, to není nic pro mě! z té postele taky občas ani nevstanu. Ta fotka pod vodou je božííí :))

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Amy, díky:-) Migrény jsou šílenost. Doufám, že jsem si to vybrala zase na dlouho dopředu, je to hrůza...

      Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)