pátek 29. srpna 2014

Berlín

Naše první zastávka letošního road tripu byla v Berlíně. A protože jsme přijeli až odpoledne, zůstali jsme tentokrát na noc:-) Berlín mám ráda i když bych nikdy dřív nevěřila, že tohle řeknu, nebo napíšu. Ještě před časem to bylo jen místo o kterém všichni mluvili jako, že se mi bude líbit a já tvrdila, že se mi nemůže líbit místo, kde se mluví německy. A byla to asi pěkná blbost:-))

Navštívili jsme Elilinu v naprosto neuvěřitelném vintage obchodě(a já si opět říkala, že kdybych měla o velikost míň:-)), Mládě to u ní prošmejdil komplet a mluvil o tom ještě před usnutím.
Dali jsme si kafe a večeři, nechali Mládě chvilku běhat a protože na nás(tedy hlavně na mě), začala padat únava, vraceli jsme se zpět do hotelu. A teď už zase vymýšlím, kdy přijedeme příště, třeba jeden hezký víkend ve dvou s mužem. Ale kde ten volný víkend vzít, na to jsem ještě nepřišla bohužel:-))

4 komentáře:

 1. Já Berlín bohužel viděla ve veliké rychlosti, přesto se mi také líbil :-) Moc hezké fotky, ten obchod bych prošmejdila komplet také :-D

  Hezký den,
  skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obchod byl skutečně plný zajímavých kousků:-D A Berlín mám moc ráda:-))

   Vymazat
 2. Berlín mne začíná zajímat...

  Mějte se hezky a přeji, ať najdete ten volný víkend.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, určitě se tam někdy vydej, je to skvělé město:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)