úterý 5. srpna 2014

červenec

Červenec utekl opravdu neskutečně rychle. Nevím čím to je, dlouho se mi nic podobného nestalo, ale mám pocit, že včera bylo prvního a já jsem si říkala, že prázdniny můžou začít. No a teď už mám pomalu chuť zase kupovat školní pomůcky(ale ne, ještě je brzy!!!). Takže rekapitulace července s lehkým zpožděním. Byl to krásný a poněkud hektický měsíc:-)

Na začátku července přijela "teta Eva". Mládě jí jinak neřekne a samozřejmě se řádně předvedl, dělal takové kousky, že jsem chvilkama i já byla překvapena, čeho je vůbec schopen:-) Ale bylo to fajn...i "bezdětné" kafe o pár dnů později stálo za to :-))


Kafe a dort s J. na oslavu za pěkné vysvědčení, po jeho příjezdu k nám. Myslím, že ten klobouk mu sluší a že bych mu ho měla koupit. 

Občas se to prostě stane...jedna část vánočních dárků se prostě rozdala až v červenci. Ale hlavně, že se rozdala. Připadala jsem si trochu jako v seriálu "taková normální rodinka"....a pak mi došlo, že to jsme přesně my...:-)))


Našla jsem u bráchy svou starou a milovanou Alenku v říši divů jako komiks. Milovala jsem ji, přečetla snad tisíckrát a teď jsem si ji po neuvěřitelně dlouhé době prolistovala zase. A nikdo z mého okolí ji nezná, což mě dost překvapilo. Znáte ji někdo?

Anička na dopolední návštěvě a jedna z klidných chvilek s Mládětem. Už jsou oba najednou opravdu velcí...nechápu jak se to stalo:-)))


V poslední době opravdu hodně frčím na burgrech. Až tak, že jsme je měli dvakrát během jednoho týdne a uspořádali rodinnou grill party:-)) To už tu dlouho nebylo...


Návštěva u Terezky. Tedy spíš fotka z procházky před návštěvou. A celkově den plný dobrých zpráv:-) 

Pozvolna a nenápadně se snažíme s Mládětem hrát pexeso. Jde to pomalu, protože zatím o každém obrázku diskutujeme, ale myslím, že to časem půjde hezky. Aktuálně ho to baví a učí se:-)


Kamarád Jezevec, aktuálně ten nejlepší před spaním.Ihned mu byla odebrána a zabavena košile(kdo to kdy viděl, aby jezevec nosil oblečky). Tu košili si během hlídání chtěla vyzkoušet Anička, nepovedlo se jí to. Ani ona už dávno není maličké miminko...


Nová tapeta v pracovně. Třikrát hurá, už se těším, až začnu věšet fotky:-)

6 komentářů:

 1. To jste toho stihli až až. Krásné! Je neuvěřitelné, jak to mládě rychle roste a my jen mládnem :-) Pořádný burger bych si dala hned.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, roste neskutečně...Skoro to nestíhám:-)))

   Vymazat
 2. Fotka s Jezevcem je nej! Krásné léto a užívejte takhle dál :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Alenku taky neznám, a to jsem měla pocit, že jsem stran dětské četby v tom inkriminovaném věku shromáždila snad všechno :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neee, quanti! Já doufala, že alespoň Ty mi napíšeš nadšený koment, že samozřejmě víš o co jde!!:-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)