neděle 24. srpna 2014

Mít mladšího bráchu je super. Alespoň moje zkušenost je naprosto výborná. O věkových rozdílech mezi sourozenci se toho říká(a píše)opravdu moc. Já jsem s naším velkým věkovým rozdílem vlastně spokojena. Když se narodil, měla jsem dostatečně rozumu na to, abych pochytila to nejdůležitější v péči o malé pískle. A když jsem pak čekala Mládě a dozvěděla jsem se, že to bude kluk, byla jsem naprosto klidná, protože jsem věděla do čeho jdu:-) A myslím si, že i brácha si to užívá(ve škole mohl říct, že paní učitelka je jeho ségra-no kdo to má:-)))
Je mi jasné, že to takhle nevyjde vždycky a hodně záleží na povahách dětí-sourozenců a jsem vděčná, že se nám to zatím daří hezky:-) 
Před časem přijel bráška s rodiči na pár dnů k nám, mimo jiné jsme si udělali výlet na Loučeň, protože bludiště a labyrinty děti milují.
Kluci spolu fungovali, jak kdyby byli sami bráchové. Mládě opakuje úplně všechno co udělá brácha(jeho velký vzor!) a tak dále. A ráno jsem je našla v jedné posteli, protože proč by měli být každý zvlášť:-) 
Na Loučeni celé prázdniny probíhala akce s Robinem Hoodem a ukázky šermířských turnajů, takže jsme to měli ještě pestřejší než obvykle:-)

8 komentářů:

 1. Tak to je paráda .. Ačkoli mám tátu a teďka už i bráchu učitele, ani netuším, jak důležitě bych se cítila v letech žáka, kdybych měla sestru učitelku na mé škole :D ... Fotky jsou hezké, zámek Loučeň jsem viděla teďka ve středu :-))) Hezkou neděli, skills-of-art.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si to taky neumím představit. Je fakt, že když jsem chodila na základku, máma na stejné škole pracovala a nenáviděla jsem to:-D Všechny moje průšvihy věděla do dvaceti minut po spáchání a občas se stalo, že si došla za mnou do třídy...
   Loučeň je fajn, mám to tam moc ráda. A vdávala jsem se tam:-))

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. díky za pochvalu:-) na blog se ráda podívám:-)

   Vymazat
 3. Pěkní roubíři! :) :D Ráda bych tě pozvala k sobě na blog na probíhající giveaway. Budu ráda, když se zúčastníš. :) Corculum♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to raubíři rozhodně jsou:-D Na giveaway se ráda podívám, děkuji za pozvání:-)

   Vymazat
 4. Máš brášku frajera, hezký kluk! Loučeň je bezva místo pro děti, také jsme tam byli. Měj se hezky, Jani!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, moc díky, jsem ráda, že ho mám:-) také se měj fajn:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)