čtvrtek 18. září 2014

Mládě měl dnes svátek. Těšila a plánovala jsem si, že to hezky oslavíme, do školky mu upeču něco dobrého, nebo alespoň vybereme bonbóny. No...dopadlo to všechno úplně jinak. V pondělí, cestou ze školky si Mládě začal stěžovat na únavu, pak začal s tím, že domů už nemá sílu dojít a v závěru jsem zjistila, že má horečku. Od úterka je tedy doma, odpočívá a leží, koukáme na pohádky(návrat do dětství s Lucie, postrach ulice!)
Že se oslava svátku ve školce nebude konat, bylo tedy jasné. Dobře, uděláme mu tedy radost a oslavíme to doma i když v pyžamu. Že Mláděcí svátek strávíme na chirurgii a budou mu řezat do ukazováčku, to by mě nenapadlo. Stalo se! Musel podstoupit nepříjemný zákrok kvůli bouličce na prstu. A byl statečnější než já, která jsem byla posazena na židli, abych nezkolabovala(musela jsem vypadat fakt vyděšeně). Skoro nezabrečel, zatímco já jsem v duchu trpěla za něj a bylo mi ho strašlivě líto. Zafungoval pocit každé matky, která by nejraději všechnu bolest vzala na sebe. Od dnešního dne má na ruce dlahu(kterou samozřejmě nesnáší a pořád vymýšlí, jak se jí zbavit). Naštěstí s ním po celou dobu zákroku seděl na lehátku muž, což ho Mláděti určitě pomohlo. V sobotu jdeme na převaz a já doufám, že už další pohromy nepřijdou.
P.S: Vzpomněla jsem si, jak mi jako malé holce píchali v nemocnici ucho a zatímco já jsem to zvládla v pohodě, moje máma omdlela. 
Dneska už jí naprosto chápu. 


Fotka je pár dnů stará, ale mám ji moc ráda, přikládám ji proto místo aktuální, kterou jsem původně měla v plánu. Takhle chodí Mládě ze školky...:-)

9 komentářů:

 1. Jej, tak to je "pěkná" změna plánů.. ať je to lepší! :-)

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. někdy se bohužel zadaří až takhle...ale snad už bude líp, díky:-)

   Vymazat
 2. Člověk míní/život mění - to úplně nesnášim a bohužel je to zaručený! Přeju pevný nervy a ať je brzo líp:-)....

  OdpovědětVymazat
 3. Chápu, rozumím. V úterý jsem se málem rozbrečela obdobně na ORL :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nééé ORL je hrůza pro dospělého občas, natož pro děti:-( Snad bude dobře!

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)