pondělí 8. září 2014

Mládě ve školce

Pořád jsem si v duchu říkala "to je za taaak dlouho".  Najednou bylo 1. září a Mládě nastoupil do velké školky. Těšil se na všechno. Na děti, učitelky, zahradu, na které si budou hrát. Od poloviny prázdnin se ptal, jestli už dneska, nebo zítra půjdeme, případně "tak kdy už půjdu do té školky?". Pár dnů před začátkem jsme šla na svoji první rodičovskou schůzku(přežila jsem!:-) a pak už nezbývalo nic jiného než dát dohromady všechny důležité věci, nespočetněkrát Mládě podepsat a  v pondělí začít novou etapu:-)


Pršelo, ale dobrá nálada ho neopouštěla:-) Jsem poučena ze své školy, takže jsme loučení nijak neprodlužovali, Mládě nám dal pusu , pozdravil paní učitelky a běžel prozkoumat všechny nové hračky...Teď už je (cituji) "velikej a rozumnej", přeci jen chodí už celý jeden týden:-))) Čekám, kdy opadne prvotní nadšení a budou to zkoušet jako kdysi já, ale to mu neříkám. Přeji mu, ať se mu v té veliké školce jen a jen líbí a ať je ten jeho start co nejlepší. (P.S: já vím, že to říkají všichni, ale...fakt mi přijde, že se před chvilkou narodil:-)))


5 komentářů:

 1. Jani čas rychle běží, užívejte si každý krásný moment a vše nové co vám školička přinese, přeji malému hodně štěstí :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jojo, je to sranda ... nejdříve jsme si s holkama předávaly rady ohledně těhotenství a miminek ... a najednou skok a řešíme, komu se ve školce líbí či nelíbí a co s tím ... Tak ať se mláděti ve školce jen líbí!

  OdpovědětVymazat
 3. Tereza Sazavska10. září 2014 12:18

  Nejlepsi fotka! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Taky přeju, ať se mu ve školce líbí 😉

  OdpovědětVymazat
 5. Čas utíká jako voda a děti rostou jak houby po dešti:) ať se mu ve školce líbí a najde si tam spoustu kamarádů:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)