středa 29. října 2014

Máme doma kutila!

Kuchyňku má Mládě v dětském koutku už nějaký ten pátek. Vaří všem kolem kávu, peče dobroty-aktuálně peče nejraději ze všeho pizzu, protože ta se prý klidně hodí i k té kávě.  
Někdy se ale přihodí nečekaná "havárka" a je nutné zavolat pana opraváře. Takže naše nová oblíbená hra: na opravování kuchyňky. A aby bylo jasno, tak Mládě tuhle práci samozřejmě zastane úplně sám:-))


Nářadí pro kutily si přál už nějaký čas a když jsem objevila tohle , měli jsme jasno. Zatím se
jeví jako naprosto ideální a to nejen mě a muži, ale hlavně Mláděti, který by nejraději svůj pás nosil i do školky. Došlo mi, že je asi vážně hubenější, protože pásek jsem mu musela výrazně zkracovat a zabírat, aby mu nepadal. Mám podobné dřevěné hračky opravdu ráda a myslím, že i Mládě si je podvědomě vybírá víc a rád:-) 
 


Nápad s nářadím nebyl ani trochu krok vedle. Začalo to být  naprosto jasné ve chvíli, kdy se Mládě rozhodl, že když už je teda velikej chlap(velikej chlap se totiž pozná podle toho, že má vlastní sekyru, pilu, může je používat a tohle všechno v kutilském pásu našel:-), že by si mohl začít plánovat dostavby kuchyňského koutu. Obávám se, že za chvilku bude na tyhle věci lovit holky(protože to mu jde vážně dobře! :-))

...ale copak to jde, odolat mu? :-)))
7 komentářů:

 1. dřevěné hračky jsou bomba! jsem ráda, že si s nimi děti ještě hrajou:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Michaelo, celkově mám pocit, že dřevěné hračky si vybírá raději a jsem za to taky ráda:-))

   Vymazat
 2. Mládě je fakt malé šťastné dítě, navíc teď se suprskvělým doplňkem :-) Jako malý bych tohle chtěla určitě taky :D

  OdpovědětVymazat
 3. Affordable Marlboro Gold Cigs

  Description: Recommended development: Thief, Lucky. As his technique of expressing thanks for managing the Black Opening Sun, Anubyx has given you the means to figure out how to control the direction of sunshine Cheap Marlboro 100'S Cigarettes Online. Doing so is often a highly risky skill to formulate, though. Heromart always needs new circumstances to sell, and the simplest way to do that should be to send an artifact hunter out to discover more gear! (This object is non-refundable! ) Decide on wisely before wasting your HeroPoints!

  Particular Effects: Great Robbers regain mana while striking an attacker Cheap Cigarettes Online USA. They restore HEWLETT PACKARD and Mana while dodging.

  Description: Reach into your current deceptively large handbag of stolen artifacts and use considered one of their abilities to help you in battle. Each treasure causes some other effect, so employ their powers properly! Each aura debuffs these people by 35% in the shown effect Buy Cheap Newport Menthol Cigarettes Online.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)