pátek 31. října 2014

strašidelné svícny

Mládě je celý týden doma nemocný. Dneska je mu už dobře, takže se začal nudit. Vymýšlet pořád něco nového je někdy dost náročné, zvlášť když ho v důsledku otrávení dlouhým pobytem doma jen se mnou, moc věcí nenadchne. Uznávám, že po tomhle týdnu toho mám docela dost, je hodně moc znát, že nechodí do školky, chybí mu kolektiv, je naštvaný z toho, že musí odpočívat atd. A protože má rád "příšeráky" na všechny způsoby, rozhodla jsem se ho překvapit a dnes jsme namalovali vlastní strašidelné svícny.

Vybrala jsem nepoužívané sklenice na zavařování, pomalovali jsme je akrylovými barvami podle nálady, Mládě mi vydatně radil jaké jim namalovat obličeje, nechali jsme je zaschnout a bylo hotovo.
Druhá verze svícnů je ještě snadnější-stačí totiž obyčejný obvaz a kousek papíru. Skleničky jsme obvázali, z papíru vystřihli oči a bylo hotovo:-)
Pak už jen stačí do každé sklenice dát svíčku a "pálíme" jak říká Mládě...Tak dneska tedy pálíme...a prý ty naše příšeráky vystavíme do okna, aby je viděl každý, kdo k nám půjde!A takhle to vypadalo v během příprav...strašící Mládě:-)) Ale zabavil se, alespoň na chvilku a to je nejdůležitější. Doufám, že od nemocí bude zase chvilku pokoj! HUUUU :-))))


11 komentářů:

 1. Naprosto geniální nápad, nevím jestli ještě letos, ale napřesrok určitě zrealizujeme taky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, je to fakt jednoduché a efekt je úžasný. Máme je ještě pořád v oknech a strašíme kolemjdoucí:-D

   Smazat
 2. Tohle je skvělý! My jsme aspoň dlabali dýni. Ty nemoci jsou hrozný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. my jsme dýni letos nějak nestihli, ale za rok určitě bude:-) Alespoň tedy tyhle svícny :-))

   Smazat
 3. skvělý nápad! vypadá to výborně!!! Amina je taky už přes týden doma! za ty poslední dva měsíce co chodí do školky byla snad víckrát nemocná než za celé tři roky :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amy, podzim, kolektiv..stačí málo. U nás se to teď nějak točí pořád dokola mám pocit. Snad už se z toho brzy vyhrabeme. Do školky sice chodí, ale pořád čekám, jestli zase něco nebude... A držíme palce i vám, aby to bylo lepší:-)

   Smazat
 4. Chci to zkusit, hned. Nemám barvy, ale s obvazem by to mohlo vyjít. Moc se mi líbí:)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za milé komentáře;-)