čtvrtek 16. října 2014

tipy/můj nekonečný hlad

S těhotenstvím se mi výrazně rozhodily chutě, ale nejen chutě. Jakmile mám prázdný žaludek(a to se mi teď děje pořád!) začne se mi být pomaličku a nenápadně špatně a já se musím najíst. A je naprosto jasné, že "dát si kafe a vydržet" už opravdu nejde aplikovat. Ať jsem kde chci, musím prostě jíst! Přemýšlela jsem, jak to budu řešit ve škole, kde musím sedět celé odpoledne do osmi hodin večer, nebo celý den do čtyř jen s delší pauzou na oběd. Naprosto šílená představa, protože já mám půl hodiny po obědě už zase hlad...
Ale vyřešila jsem!:-)
Mám ráda ovoce i zeleninu nejen jako fresh juice(mimochodem to je moje obrovská závislost), ale i jako dobrou svačinu, takže základ vypadá takto:


Jak jsem už psala, školu mám občas dlouhou a jídlo musí chvilku vydržet, abych po pár hodinách neměla místo ovoce a zeleniny neurčitou hmotu. Tady jsem si vybrala krabičku, která má jako bonus ledovou kostku(může a nemusí se použít), což je naprostý ideál na moje dlouhé cesty a školní aktivity a používat ji určitě budu. Vlastně je to taková mini verze cestovní chladící tašky, kterou si pamatuju z dětství:-)) Myslím si, že jsem neudělala chybu, zatím se totiž skvěle osvědčila. A 1,3 l mi opravdu vystačí na dlouho:-)


Součástí setu je skládací příbor, což bych využila, kdybych si s sebou nosila saláty(ale to jsem, přiznám se, ještě nezkusila). Předpokládám, že v létě, až nebudu mít ten svůj šílený pocit hladu na každém kroku, budu do krabičky balit svačiny pro děti a příbor bude využíván hojně:-)
A kdyby mi v krabičce náááhodou něco zbylo? Bude z toho fresh juice, jak jinak;-)

13 komentářů:

 1. Tak to je dobrá věcička ten příbor k tomu :)) Ocenila bych to, právě to školy :))

  OdpovědětVymazat
 2. Vitamínová krabička, též mám vyzkoušeno a souhlasím funguje perfektně :-)

  OdpovědětVymazat
 3. ta krabička je naprosto senzační!

  OdpovědětVymazat
 4. jj, tyhle krabičky s různýma vychytávkama od sistemy miluju ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Vitaminová bomba s dokonalou krabičkou! Přesně takovou potřebuju taky <3

  OdpovědětVymazat
 6. V tom by fakt mohl vydržet třeba i salát nějakou chvilku. No to chci, to fakt nutně musím mít. Díky za tip:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)