středa 15. října 2014

Týden/19

Jsem téměř v polovině! Končím 19 týden těhotenství a mám pocit, že to uteklo nějak rychle. Rozhodně rychleji než s Mládětem, ale ono to nejde moc porovnávat. Všechno je totiž úplně jinak. Prvním těhotenstvím jsem proplula, ani jsem o něm nevěděla.
O druhém jsem už trochu věděla, protože mi ze začátku nebylo úplně dobře. Pochopila jsem, co je ranní nevolnost, ale i to jsem postupně překonávala. Hodně mi pomohlo snídat ještě v posteli, vždycky jsem měla něco připravené a s prázdným žaludkem jsem nevstávala:-)
Zvládla jsem i road trip k moři a myslím, že tam se to zlomilo a udělalo se mi definitivně dobře. 
Aktuálně mám +3kila, ale že jsem těhotná je na mě občas vidět dost. Doufám, že budu přibírat pořád takhle pomaličku a postupně...
Mládě má ze sourozence velikou radost. Netuším, jestli mu to vydrží i později(pevně doufám, že ano), ale moc si ségru nebo bráchu přál a zatím to vypadá, že si to bude užívat. Kontroluje mi břicho, mluví na něj(trochu zklamání přišlo, když pochopil, že mu z břicha nikdo neodpoví) a já se už těším, až ucítí nějaký pohyb a bude to pro něj zase o něco jasnější. 
Pohyby zatím cítím jen já, každý den o něco víc a je to uklidňující pocit. Vážně tam je, budeme všechno prožívat znovu. Mládě bude velký brácha. Před pár lety jsem si ho v takové roli nedokázala představit:-) Ale vlastně...před pár lety jsem si sama sebe nedokázala představit jako dvojnásobnou mámu a za chvilku to bude realita:-)
19 komentářů:

 1. Jo jo,s každým dalším to těhotenství neuvěřitelně leti☺
  Moc ti to sluší a velkému brachovi jakbysmet😊😊

  OdpovědětVymazat
 2. Copak Kryštof, ten je aspoň opravdu velkej, ale co ta moje pidižvínka... :) nějak si ji jako "tu větší" pořád neumím představit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, to pak přijde ze dne na den, až je uvidíš vedle sebe(alespoň já si to tak myslím:-))

   Vymazat
 3. To je hezký, moc vám to spolu s mládětem i bříškem sluší :-) Vzpomínám na svých 19tt, kdy jsme byli u moře... to tak strašně letí. Zítra končíme šestinedělí! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme...ty jo, to je úplně neuvěřitelné:-)))

   Vymazat
 4. Moc krásný článek! Sluší vám to!

  OdpovědětVymazat
 5. Milý článek, pěkné fotky ...

  Myslím si, že Mláděti to vydrží. Je už velký a podle všeho na mne působí i rozumným dojmem :). A za sebe mohu říct, že je úžasné, jak jsou ti dva (myslím Emmu a Tadeáše) na sobě "závislí" ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo, děkuji. Doufám, že to i u nás bude takhle hezké:-))

   Vymazat
 6. moc vám to sluší, krásné fotky, krásná maminka!!! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky! Mládě bude skvělý velký brácha :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)