pondělí 27. října 2014

týden/20

Polovina za mnou, tři a půl kila navíc a neúspěšné nákupy těhotenského oblečení.
Říkala jsem si, že to přeci není žádná věda. Když jsem čekala Mládě, prostě jsem si vybrala v H&M pěkné kousky v mé velikosti a bylo hotovo(on totiž tu mojí velikosti nikdo nechtěl a zbyla tam!:-), prošla pár dalších obchodů a bez dalších stresů bylo hotovo. Takhle naivně jsem šla nakupovat i v Liberci. H&M "těhotenské oblečení tady ale vůůbec nevedeme" Lindex "no to nemáme vůbec...to si můžete objednat na internetu". No nebudu lhát, moje těhotenské hormony pracují a já začala slzet, že tohle prostě nepůjde...Už to totiž dost hořelo, normální kalhoty nějaký čas neobleču.
V závěru jsem si (v jiném H&M, kde už diskriminace těhotných neprobíhala) koupila pohodlné a příjemné černé skinny. Hurá!
Cítím se střídavě. Občas unaveněji než obvykle, ale ještě pořád zvládám. Každý den o něco intenzivněji cítím pohyb v břiše a před pár dny, když mi Mládě dával ruku na břicho se slovy "tak už se mrskej" se tak stalo. Cítil maličký kopanec miminka a mám pocit, že od té chvilky to zase vnímá o něco reálněji. Začal vybírat hračky pro miminko, rozdělil svou hromadu plyšáků na "tyhle už nechám miminko, aby si mohlo hrát, až se narodí", plánuje i to, jak mu nechá svou peřinu, aby mu nebyla zima a celkově má občas nápady ohledně nového sourozence, že se nestačím divit. Třeba za mnou přišel se slovy "mami..tak mami...spolkni knížku!" "a proč?" "no, aby si mělo miminko co číst..!!" :-)
co reálněji. Mám radost z toho, že se těší. Už brzy mě čeká velký kontrolní ultrazvuk a já pevně doufám, že se dozvíme především to, že je všechno v nejlepším pořádku.
Mimochodem břicho mám každý den úplně jiné. Někdy vyloženě obrovské a někdy není poznat,že jsem těhotná(prý). Tak tentokrát jedno větší :-))16 komentářů:

 1. nákup těhotenskýho je horor, pro mě o to víc, že teď jsou všechny kalhoty úzké a to si se svejma X nohama nemůžu dovolit ani se zavřenýma očima :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem zase našla všude těhotenské velikosti 44...ale říkala jsem si, že se nebudu stresovat. Určitě se něco najde:-))

   Vymazat
 2. Jani, uzivej si toto krasne obdobi, ty pohyby jsou nejkrasnejsi :-) jo s oblecenim to je u nas nic moc, ja hodne objednavala z Asosu ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Hrozně ti to sluší a článek je krásný.... Hlavně část o tom, jak probíhá těšení se na sourozence :-)

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji! Mládě se opravdu moc těší, všechno má naplánované, teď už jen vydržet, jak to bude vypadat doopravdy:-))

   Vymazat
 4. řešení těhotenského oblečení ti teda vůbec nezávidím, je toho na výběr fakt málo! :) a Mládě bude ten NEJlepší brácha na světě!!! :) moc ti to sluší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amy, je toho málo a je to velká škoda. Snažím se, abych alespoň nějak ten šatník obohatila. Uvidíme..:-)
   A děkuji ;-)

   Vymazat
 5. Vypadáš úžasně furt... Tobě by stejně slušel i jutovej pytel, tak jakýpak problémy s oblečením :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Puff, díky. Budu si pamatovat, až zase budu nadávat, že nemám co na sebe:-)))

   Vymazat
 6. Ty už máš to bříško krásné! Moc Ti to sluší:)

  OdpovědětVymazat
 7. Low cost Marlboro Gold Smoking

  Description: Recommended advancement: Thief, Lucky. As his strategy for expressing thanks for handling the Black Ditch Sun Newport Coupons For Cartons, Anubyx has given you an opportunity to be able to control the direction of natural sunlight. Doing so is usually a highly risky skill in order to develop, though. Heromart always needs new what you should sell, and the obvious way to do that is usually to send an artifact hunter out to uncover more gear! (This piece is non-refundable! ) Opt for wisely before paying your HeroPoints!

  Exclusive Effects: Great Burglars regain mana as soon as striking an opposing Cheap Marlboro 100'S Cigarettes Online. They restore H . P . and Mana as soon as dodging.

  Description: Reach into ones deceptively large case of stolen artifacts and use one among their abilities to assist you in battle. Each treasure causes a new effect, so work with their powers smartly! Each aura debuffs these individuals by 35% on the shown effect Buy Cheap Newport Menthol Cigarettes Online.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)