čtvrtek 27. listopadu 2014

strašidelné domečky

Poslední podzimní inspirace. Mládě si k netopýrům přál ještě "strašidelné domečky". Bohužel moje škola, nemoc, příprava narozenin(a mraky dalších věcí) nám realizaci umožnili až v minulých dnech, takže opět trochu mimo sezónu. Pravda ale je, že jsme se společně při přípravě, lepení i kreslení vyřádili oba do sytosti a to je úplně nejdůležitější. Na strašidelné domečky patří podle Mláděte netopýři, čarodejnice, kočka a sova. Čarodejnice dostala jméno "Kočičí čarodejnice" a tohle jsou její nové strašidelné domečky.Pod novinovým papírem se ukrývají úplně obyčejné krabičky od mléka a tablet do myčky. Z kartonu jsme jim vyrobila navíc střechy a připevnila je obyčejnými špendlíky. Pak jsme už s Mládětem lepili novinový papír. Nechali jsme schnout a pustili jsme se do výroby oken a dveří, které jsme pak rozmístili podle libosti. Kočičku a sovu jsme přilepili na špejli a do střechy jen zapíchli. 
Opět se potvrdilo, že ta nejjednodušší zábava děti zabaví nejvíc a na dlouho. Mládě má radost a úplně nejvíc má radost z toho, že večer dělají domečky se zvířátky na střechách stíny. Takže jsou strašidelné, potvrzeno prý! :-))

4 komentáře:

 1. Naprosto skvělej nápad! Domečky vypadají výborně a věřím, že pobavily i zabavily... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Puff, Mládě to zbavilo na dlouho a to nadšení z plánování a z vymýšlení "aby to bylo co nejstrašidelnější"...k nezaplacení:-))

   Vymazat
 2. tyhle vaše výtvarné kousky, já to prostě miluju :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)