úterý 9. prosince 2014

Knihex 4 1/2

V neděli jsme všichni tři(čtyři) šli na Knihex, vybrat pár dárků pro děti(a nějaké nám jen tak pro radost:-) I když přiznávám, že sobě před Vánoci moc knih nekupuji-dostala jsem dokonce zákaz, abych náhodou některé tituly neměla dvakrát:-))
V poslední době mě Knihex baví mnohem víc než Svět knihy na kterém jsem letos byla snad jen z nostalgie k původnímu povolání. Knihex je svižnějš, zajímavější, živý! Tentokrát v novém prostoru Jatka 78- naprosto ideální. Alespoň tedy já jsem byla nadšená. Vlastně-nadšená jen do chvilky než jsem zasahovala v dětské rvačce, které se bohužel účastnil i Mládě. Celkem krušná chvilka, která byla ukončena ránou do hlavy. Mládě to schytal od chlapečka, který byl bez dozoru a já nestihla dostatečně rychle oba dva odtrhnout od sebe. Natáhl se a ještě mu jí stihl vyšít do čela dětskou pánvičkou. Naštěstí se to obešlo bez následků a po dobrotě z Divokých matek už bylo zase dobře:-) 
Mládě měl od začátku jednu jedinou starost, jestli vybereme nějakou knížku miminku:-)) A tak jsem se dívala na leporela, mapovala co a jak...Trochu mě překvapilo, že Kolala Petřínská z nakladatelství běžíliška není leporelo, jak jsem si ho vysnila. Přitom vlastně ani nevím, jak mě to napadlo:-) 
Pro miminko jsme nakonec nevybrali nic, jsem asi vážně pověrčivá, ale "předvybrali" jsme několik pěkných kousků, které dostane hned jak se narodí:-)))
Když jsem nevybírala knížky, tak jsem...se cpala-jak jinak. Nevydržím bez jídla ani chvilku.
Našemu výběru knih věnuji jeden následujících postů-doufám, že co nejdřív:-)
4 komentáře:

 1. Mě letošní knihex jedním slovem zklamal. Nebylo tam tolik zajímavých věcí a i prostor byl minulý rok lepší, zdá se mi :( Ale proti gustu....to je jasná věc :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak něco podobného říkal muž taky, moc ho to tentokrát nechytlo...Já jsem asi už nadšená z každé akce, odkud si přinesu nové knihy, takže...je to jasné :-)))

   Vymazat
 2. ta rvačka :( ale jinak super, těším se na blog o knihách ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lado, nic příjemného... Post o knihách je na světě :-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)