úterý 30. prosince 2014

Týden/28

Odpočinek, spánek, odpočinek..pořád dokola. Pěkně jsem za ten týden přibrala-to, že nebyl ani minimální pohyb se samozřejmě ihned projevilo. Ale to je to poslední, co bych řešila. Je jasné, že přibírat v těhotenství je normální a já jsem se tím nikdy moc nestresovala. Jen jsem byla překvapená, jak rychle lze nabrat dvě kila. Takže 66 kilo:-)
Krom toho únava z nicnedělání...dva dny jen tak polehávat-to ještě jde, ale víc už je vážně náročná věc(alespoň pro mě). Školu jsem tentokrát vynechala úplně, protože mi to za prvé nebylo doporučeno(čti zakázáno).
Mrně se naštěstí hýbe tak moc, že jsem nemusela být vůbec na pochybách, jestli je v pořádku. Opírá se mi o žebra a já mám pocit, že už dál růst nemůže, protože moje břicho už je veliké jako s Mládětem před porodem. Co budu dělat v únoru?:-))
Jediná moje větší akce byla premiéra filmu Hodinový manžel, kde jsme si s Elilínou plánovaly, že se uvidíme. Kupodivu jsem měla ten den nečekaně mnoho energie a jak jsem se bála, že se podíváme na film a pofrčíme kvůli mě s mužem domů, tak to dopadlo úplně jinak. Odcházeli jsme mezi posledními(což samozřejmě neznamená večírek do pěti ráno, ale...stejně:-). A mrně probudilo tleskání po filmu tak, že se pak nechtělo v tom břiše zastavit:-)) 
Celkově to byl příjemný a milý večer s párem, který se k sobě tak moc hodí a doplňuje se, že by si člověk myslel, že to snad ani není možné-a ono je! ;-)

A jedna společná i s břichem na závěr..6 komentářů:

 1. Já si doteď libovala, jak je mrně klidný a nenáročný, a už mám zas vytlačený nožičky tam co minule..! Jestli to bude celý dva měsíce... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D oni se nezdají. Už mám taky vytlačený nožičky:-D

   Vymazat
 2. Obema vam moc slusi cervena rtenka. Tleskam.

  OdpovědětVymazat
 3. Nějakou dobu jsem tu nebyla a musím říct, že Ti to vážně sluší :)
  Petra Mat.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)