čtvrtek 22. ledna 2015

Na lyže

Já vím, že děti se rychle učí, zvládají spousty věcí rychleji než my dospělí, jsou tvárné a dá se s nimi skvěle pracovat. Ale i tak mě nepřestává udivovat, jak Mládě najednou jede na lyžích sám. O tom jsem si v jeho věku mohla nechat jen zdát:-) V rámci jeho lyžařské výuky jsme si včera udělali výlet na Obří sud. A protože jsem nemusela do školy, neměla jsem ani žádné jiné povinnosti, mohli jsme konečně jet všichni. Jsem na něj pyšná, protože opravdu dělá viditelné pokroky, už nemá strach a naopak má větší sílu, aby to všechno zvládl:-)
Mimochodem-opravdu obdivuji práci instruktorů/instruktorek, kteří pracují s nejmenšími. Jsem si jistá, že tohle je přesně ta věc na kterou bych neměla trpělivost ani sílu. Uf...!
Mládě měl moc milou slečnu se kterou si nejspíš docela porozuměl, takže to šlo všechno ještě o to líp:-)
Lyžujete se svými dětmi? Máte nějaké osvědčené lyžařské školičky, kam se vracíte? Nebo naopak čekáte, až budou o trochu starší? 
A jedna velryba v lyžařské školce. Sněhu bylo všude kolem tak málo...vlastně mě ani nenapadlo být smutná z toho, že letos lyžovat určitě nebudu. Ale byla jsem ráda, že tam i tak můžu být a vidět Mládě, jak se učí.Za odměnu bobová dráha s mužem. Absolutně nejlepší, hlavně když se jede hodně rychle :-)))
4 komentáře:

 1. Já vám tak závidím ten sníh, i když ho není moc!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sněhu bylo/je fakt maličko, ale na ten dětský výcvik to ještě dá:-))

   Vymazat
 2. Ja lyzuju od tri let a ucila jsem se v lyzarske skole, tak bych to se svym ditetem udelala zrovna tak. Na druhou stranu pritel ma instruktorsky vycvik, tak ho to mozna nauci sam :-) Ja bych na to nemela nervy a ani bych neumela dobre vysvetlit, co ma jak delat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem začala až na základce, v cca páté třídě až třeba. Ale mám pocit, že čím dřív se s lyžováním seznámí, tím to pro něj bude lepší:-)
   No a jestli má přítel instruktorský výcvik, tak je to úplně ideální :-))

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)