středa 7. ledna 2015

Teribear

..aneb jak jsme se rozhodli přispět na dobrou věc:-)
Ježíšek mi pod stromeček nadělil diář. Ten letošní byl z kolekce Teribear, po kterém jsem už delší dobu pokukovala, takže trefa. Pro ty, kteří tápou: Teribear je charitativní projekt Nadace Terezy Maxové, který pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné péči, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova. 
Když jsme po rozbalování dárků spolu s Mládětem seděli, povídali si a všechno bylo tak dokonalé, že už to snad ani nešlo líp, začala jsem přemýšlet právě o dětech, které to štěstí nemají. 
Víte, že si Česká republika drží smutné evropské prvenství v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel)? V daném ohledu jsme na tom hůře než Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko...
Začala jsem si povídat s Mládětem o dětech, kteří nemůžou Vánoce trávit s maminkou a tatínkem...o tom, že bychom jim mohli pomoct alespoň trochu...A vybrali jsme si dalších pár věcí na eshopu Teribear. Například plyšového medvídka, který se sice Mláděti na první pohled moc líbil, ale po našem vyprávění mi(sám od sebe!!)sdělil, že bychom ho mohli dát "smutným dětem" až nějaké potkáme. V mém stavu jsem se dojala skoro k slzám:-)

Mimochodem(nejen) medvědího hrdinu už máme doma. A já si říkám, že jsem udělala chybu, když jsem si nevybrala ještě hrneček, a...zápisník...a taky hru Mlsný medvídek...a tak dále. Ne eshopu sami zjistíte, že jde jen těžko odolat:-)
A Mládě? Trénuje prý na miminko...3 komentáře:

  1. <333 to je tak krásný! Nemyslet jen na sebe a udělat něco pěkného...jste nejlepší:) A Mládě bude dokonalý bráška :))

    OdpovědětVymazat
  2. Teribear nakupujem na www.pg.cz . :-) Je u nás oblíbenou hračkou a ještě tím pomáháme .... Což nás těší. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)