středa 11. února 2015

Týden/35

Částečně strávený na horách, kam se mi ze začátku vůbec nechtělo. Tušila jsem, že to bude velice náročné. Už jen představa cesty...A taky jsem měla docela obavy, abych tam třeba neporodila, což se naštěstí nestalo. Ještě jsem celá. Nakonec mi ten sníh a trocha pohybu docela prospěla. I když nijak závratně, na svůj pokročilý stav jsem se celkem rozhýbala.
Mládě byl rád, že jsem ho viděla lyžovat. Vždycky, když mu skončila lekce, tak se ptal, jestli jsem se dívala. Přesně ta chvíle, kdy mi došlo, že i když nemůžu lyžovat, je důležité být s ním a podpořit ho alespoň trochu.

Poslední dny jsem měla docela klídek od namoženého břicha(maximální úleva), ale znovu se to vrátilo, dokonce bych řekla, že je to chvilkama ještě horší než dřív. Prý by to už mělo přejít. Když ne...tak těch "pár týdnů" snad už nějak vydržím. Taška čeká zabalená v ložnici a připravená jsem na všechno(tedy na variantu, že budu muset do porodnice nečekaně už teď:-)
Na kontrole se zjistilo, že mám trpím nedostatkem železa. Dostala jsem tedy nějaké na předpis a nejsem moc schopna ho do sebe nacpat:-( Je mi jasné, že musím, ale...FUJ. Takhle špatně jako po té první tabletce mi nebylo během žádného těhotenství. 

Co mě pořád ještě dokáže překvapit je fakt, že mé tělo má limit úplně někde jinde než dřív. Na horách jsem cestu, která běžně trvá krásných deset minut, šla pomalým krokem skoro 20, protože jinak mi to nešlo. 
A jako bonus na závěr: během tohoto týdne jsem vypila spousty horké čokolády se šlehačkou:-)))


6 komentářů:

 1. V bundě máš to břicho opravdu... velké :D

  OdpovědětVymazat
 2. Teda Jani, čučím kolik toho ještě zvládáš, já tady v té době byla ráda, když jsem se s dcerou doplazila na hřiště :-) Ale zase byly hrozný vedra a ty vyčerpávaly ještě víc. A i tak jsi dobrá, jak jsi stále akční :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ali, já už jsem na pokraji svých sil, jen čekám kdy padnu :-)))

   Vymazat
 3. Jestli to předchozí komentář sežralo, tak super, jestli čeká na schválení, prosím nezveřejňovat :-) Ela podnikatelova

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)