pátek 27. února 2015

Týden/38

Tak si už říkám, že to možná(třeba, SNAD)jedna z posledních těhotenských rekapitulací, které píšu. Ale...uvidíme:-)
Energie trochu přibývá, což mi připomíná stav před narozením Mláděte, ale už jsem se naučila, že nic nefunguje dvakrát stejně(alespoň u mě) a proto si nedělám žádné obrovské iluze.

Ale...jsem na řadě! Všechny holky s termínem kolem mě už mají miminka. Mládě má nového bratrance Bertíka, Quanti Viktora, oba jsou krásní a já se nemůžu dočkat!
Malého Bertíka jsem si totiž už mohla i pochovat a najednou se mi vybavilo, jak miminka voní, jak jsou maličká a krásná. A dojalo mě to(protože, zcela upřímně-dojímá mě v posledních dnech naprosto všechno a slzím!). Jako kdyby mi najednou došlo, že za maličkou chvilku...
Mimochodem-čerstvé miminko s tak obřím těhotenským břichem jako mám já, se vážně blbě chová:-)) Taky jsem měla pocit, že jsem všechno zapomněla...člověku se skoro třesou ruce, když má před sebou něco tak maličkého.

Chybí mi pohyb! Strašně, strašně moc. Ob den myslím na to, jak mě bude zase bolet celé tělo z cvičení a jak mi z toho bude dobře. Návrat do původní kondice bude sice drsný, ale bude rozhodně stát za to. Zatím můžu přát Markétulli, že jela lyžovat a že to bylo super:-)

Mládě je smutný, protože by už chtěl mít brášku doma, sám pro sebe ideálně. Bertík se mu zalíbil a teď mě trochu nutí, abych už odjela a miminko se mi narodilo. Kéž by to bylo takhle snadné:-))
Připravila jsem alespoň kočárek, důkladně ho vyčistila, umyla, vnitřky jsou vyprané...a Mládě si do něj nastěhoval medvídka, kterého vozí. Trénuje se vším všudy:-)

A jako bonus na závěr: zjistila jsem, že v oblíbené restauraci, kam jsme šly s Terezou na oběd se téměř nevejdu za stůl. Ale i tak jsem ráda, že jsme se ještě před porodem stihly vidět:-)12 komentářů:

 1. Monitor v křesle?? To neznám! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás na gyndě třeba, pohodlný křesílko! :)

   Vymazat
  2. u mého doktora. Je to docela pohodlných 20 minut... Jedinou nevýhodu vidím v tom, že monitor je v čekárně, kde sedí i budoucí tatínci a dost často je ten pohled znervozní:-))

   Vymazat
 2. Pohoda u lékaře...hmmm. Držím pěsti!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino, skoro bych řekla, že si tam chodím odpočinout:-))

   Vymazat
 3. Jani, poslední dny na Tebe často myslím ;). Držím palce a z vlastní zkušenosti mohu říct, že mini mládě přijde, až nastane jeho chvíle ... Ale to Ty přece víš :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andreo, moc děkuji. Já si taky říkám, že to přijde až bude úplně připraven jít na svět. Snad ví, co dělá:-))

   Vymazat
 4. Držím moc palce, ať je to co nejdřív, rychlé a pohodové. Zbavit se toho břicha je fakt úleva a miminko je hrozně úžasné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Quanti, už se mi o té úlevě i zdálo. Že jsem jako šla po ulici a najednou mi došlo "jéé, já si můžu vlastně ohnout a zavázat si botu" atd. :-D

   Vymazat
 5. Vypadáš skvěle. Přeju dobrý a rychlý konec těhotenství ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. Už se nijak skvěle necítím. Ale...co se dá dělat:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)