pátek 6. března 2015

Týden/39

Už i tenhle týden mám za sebou! A to jsem si dávala takové nenápadné naděje:-)) Utěšuju se tím, že jednou na svět prostě musí a říkám si, že bych neměla být tak nedočkavá. Ale ono s rozbolavělým tělem se čeká o něco hůř...

Mládě už je trochu nervózní, takže mi naposledy hulákal do břicha "už se rodíš brácho? poroď už se" a jeden den se zcela zoufale otočil na muže a pronesl "už maminku tati odvez do porodnice, ať poroďuje, jo?" :-D Jako obrovskou nespravedlnost prožívá to, že bratranec se mu už narodil, ale na bráchu, kterej s ním bude pořád musí ještě čekat. Kéž bych s tím tak mohla něco dělat.
Uznávám, že žádná velká zábava se mnou není a být ani nemůže. Únava, která mě občas přepadá je naprosto nepředstavitelná.

V úterý jsme si dali s mužem sraz na obědě a já jsem hrdinsky šla pěšky-sama a těšila jsem se, jakou krásnou procházku si udělám. Tak to úplně nevyšlo. Během oběda se mi přitížilo, skoro jsem myslela, že místo pravidelné kontroly pojedeme rovnou do nemocnice. Naštěstí se nekonalo nic a na kontrole mi zjistili jen dost nízký tlak. Monitor i další věci v pořádku.
Tentokrát se mě drží jako klíště. Mládě už byl touhle dobou "dávno" na světě. Ale to je přesně ono-hlavně to neporovnávat. Všechno může být úplně jinak než poprvé.

A na závěr týdne jedna vyloženě "dobrá" zpráva. Mládě přinesl ze školky neštovice. V pravý čas...
Už jsem je sice měla, takže mi prý nic nehrozí, ale ten nepříjemný pocit v sobě prostě nějak mám. Takže doufám, že bude všechno v pořádku. Tohle těhotenství prostě musím vyzkoušet úplně všechno(mám ten pocit), takže i neštovice. Naštěstí to vypadá na lehčí průběh a Mládě se netrápí. Ale...uf..
6 komentářů:

 1. tohle jsem měla s druhym taky, dělala jsem si naděje, měsíc před termínem jsem měla pocit, že utčitě porodim a nakonec jsem dva týdny přenášela.. s neštovicema si nelam hlavu :-) mimino bude mít imunitu od tebe a teď mu nic nehrozí :-) myslím na tebe

  OdpovědětVymazat
 2. to jsou nádherné fotky <333 doufám, že už to bude trvat jen krátce a že s neštovicema to bude v pohodě...

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, jestli jsi neštovice měla, buď v klidu. Miminku ani Tobě se nic nestane. U nás se neštovice objevily 1 týden po narození Mimiho, tj. v době okolo porodu už byl Junior infekční. Ale taky jsem je prodělala a nic se malému nestalo. Jen pro jistotu byla dle dr. lepší izolace, tak jel Junior k babi a dědovi. A já měla dva týdny z šestinedělí klídek se spícím miminkem.. Super regenerace po porodu ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, drz se! Ten konec je blbej, taky jsem nebyla schopna niceho a nestovice nase divoska taky dotahla ze skolky, kdyz jsem mela pupek a dobry :-)

  OdpovědětVymazat
 5. awwww this is so cute <3

  Love always,
  www.loyaltofashion.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)