čtvrtek 5. března 2015

výbava pro miminko/všechno co tu netrpělivě čeká

Nic moc zásadního se neděje(i když vím,že mi většina z vás přeje, aby už to bylo:-). A protože je tedy pořád ještě maličko času, tak je tu další část z výbavy pro miniMládě. Třeba body, které jsem koupila, aniž bych ještě měla potvrzeno, jestli to bude holka nebo kluk. Ale bylo s červenou kytarou, takže jasná věc:-) Rychlozavinovačka, protože s Mládětem jsem jí nějak ani koupit nestihla a tahle byla se sovičkama, čemuž nešlo odolat. Všechno se sovama k nám už nějak patří. Ještě k tomu všemu hrací deku. Mládě sice jednu deku měl, ale dlouho se od ní nemohl odpoutat a nechtělo se mi úplně mu jí zabrat kvůli miminku. I když se na brášku nesmírně těší, tak nechci aby měl hned od začátku pocit, že musí odevzdávat své věci. 


Další věc je už sice pro trochu starší děti(já vím, ještě ani není na světě a už kuchařky?). Ale tyhle vypadají zajímavě. Obě jsou od stejné autorky Annabel Karmel a zabývají se výživou kojenců a batolat. Neříkám, že stoprocentně všechny zkusím(e), ale našla jsem recepty na které se s dětmi hodně těším. A myslím si, že to ocení i Mládě. O svých zkušenostech určitě dám vědět i na blogu:-)
Koho by knihy zajímaly, tak prolistovat, nebo koupit si je může tady  nebo tady.


Uvnitř tohoto krásného balení jsou Pampers Premium care. Jsem zvědavá, co na ně řekne miniMládě(ale ještě si na to chvilku počkáme). Ale tenhle krásný dáreček mu schovám ;-)


Kosmetika-věc kterou zatím moc neřešíme, protože netušíme jaká bude situace. Každému sedí něco jiného. Ale abych měla alespoň něco v zásobě, vybrala jsem Babylove. Mláděti vyhovovala tahle značka docela dost(od ubrousků po pěnové koupele) a po všem ostatním měl výrazně vysušenou pokožku. Takže pokud bude malý brácha jen trochu jako on, mohlo by mu přesně tohle sedět. Ale uvidíme. O svých zkušenostech dám určitě také postupně vědět:-)


4 komentáře:

  1. Je v těch knížkách něco jako recept na kojeneckou svíčkovou?:)

    OdpovědětVymazat
  2. no to balení pampers je fakt nádherný :o) A kuchařky se mi líbí i když jsou pro děti :oD

    OdpovědětVymazat
  3. Já nemyju zatím ničím, ale na trochu starší jsem si taky oblíbila babylove. Ale v porodnici měli sebamed a ten mi teda zavoněl, tak uvidím :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)