čtvrtek 7. května 2015

vlasy v krizi!


Už jsem na hlavně měla ledacos. Dokonce i růžové vlasy(věděli jste to?:-) a taky jsem jeden čas měla docela dost krátké. To už je ale opravdu minulost a já nechávám už několik let růst dlouhé vlasy. Jenže...už mi to nějak "přerůstá přes hlavu".
Při dnešním pohledu do zrcadla, jsem stav zhodnotila jako velice kritický. Už to tu dlouho nebylo a většinou se mi podařilo krizovku zažehnat. Tentokrát je to jiné, těhotenství dalo vlasům nejspíš hodně zabrat a já jsem se rozhodla, že během května si nechám(konečně!!) upravit účes, možná i trochu změnit. Sháním tedy kadeřnictví a ptám se: Kdo vás stříhá? Doporučíte mi nějaké (ideálně pražské, případně kdo mě zná víc, tak přímo v místě bydliště)? 
Nechci úplně riskovat a chodit někam, kde to není ověřené:-)

5 komentářů:

 1. chodím k jitce svobodové - ceny má jako mimo prahu, ale skvělou péči, osobní přístup a hlavne perfektně stříhá - má to v ruce. teď navíc používá přírodní vlasovou kosmetiku davines. salon je na rohu bořivojovy a kubelíkovy (mezi žižkovskou věží a olšanským náměstím). telefon je 607 102 725, odpolední má myslím v úterý a ve čtvrtek, ostatní dny ranní (do 13:00).

  OdpovědětVymazat
 2. Ja se striham sama, ale chystam se take ke kadernici...bohuzel ti neporadim z vlastni zkusenosti. Ty byly ne uplne super pozitivni.

  Rada bych sedmdesatkovy strih, co skoro mam, jen jeste o par cisel kratsi.

  Neboj, brzy budes mit vlasy zase v poho. To tehotenstvi zamava se vsim :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já chodím do Ellements k Přemkovi Dominikovi. Vyzkoušela jsem už hodně kadeřnic, ale zůstala jsem u Přemka. Přesně ví, co chci a co ne, co potřebuju, ale občas udělá i nějakou změnu. Rozhodně doporučuju! http://ellements.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Toni & Guy v Michalské
  Jako bonus Ti recepční pohlídá kočárek ��

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)