středa 27. května 2015

vyhlížíme prázdniny

Už je to ve vzduchu! Konečně! Léto se blíží a s ním prázdniny, koupání, ale hlavně cestování a dobrodružství. Mládě si to s dědou naplánoval už dávno a teď se těší a těší, odpočítává dny, kdy to všechno vypukne..Čekají ho totiž prázdniny na jihu:-) 
Takže u nás už léto netrpělivě vyhlížíme a Mládě pomalu balí věci, bez kterých nikam neodjede.
Zásadním bodem je batůžek Skip hop, který je krásný a pro děti naprosto úžasný. Navíc jeho velikost je přesná pro všechny dětské nezbytnosti.
Už proběhla i první zátěžová zkouška a všechno dopadlo na jedničku. Myslím, že k němu perfektně pasuje. Favoritů jsme měli několik a dlouho jsme vybírali ten nejlepší. Ježeček je prostě nejlepší a Mládě ho má moc rád. 
Krásné zvířecí batůžky různých druhů můžete vybírat zde.Pitný režim je důležitý. Mládě to moc dobře ví, proto si s sebou do postranní kapsy zabalil i lahvičku s vodou. Ideální:-)

Na cesty absolutně nezbytné-do velké kapsy se vejde pejsek jménem Pan Oreo(ano, jako ty sušenky:-)) a knížka. Stylově samozřejmě Honzíkova cesta. Já jsem ji jako díte milovala a vždycky jsem jí na návštěvě u babičky celou přečetla celou tam a zpět. Teď bude provázet na cestách Mládě. 


Bloček a pastelky do menší, přední kapsičky. Kdyby náhodou byla chuť malovat a tvořit:-)9 komentářů:

 1. Krásný, na jedné fotce je kniha. Je to Honzíkova cesta? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Batuzek vypada moc fajn. My jsme ted na posledni chvili porizovali novy pred skolkou v prirode, ale kdyby byla mensi a zadny jsme nemeli, jdu do tohoto.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto chápu, já už se těším, až budeme na podzim balit věci na plavání :-)))

   Vymazat
 3. Ten baťoh je vážně super! :) Myslím, že si to tam určitě užije. Hned bych jela taky :D
  Petra Mat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Petro, taky jsem říkala, že klidně vyrazím:-D

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)