středa 10. června 2015

festivalově

Několik momentek z rock for people, kde jsme se byli podívat. Mládě byl nadšený, že je konečně na nějakém festivalu(nemohl se dočkat od začátku jara, až půjdeme na koncert). MiniMládě si to užil skrz hluchátka, neriskla jsem ho vzít s sebou jen tak...Ale zvládl to báječně(ukázalo se, že obavy jsem měla naprosto zbytečně:-) Sobotní část jsme už neviděli, bylo tak velké vedro, že jsme raději zvolili koupání a odpočinek. Pátek ale stál za to:-) 

Na cestu domů jsem si sice musela dát kávu, abych nepadla únavou, ale i tak jsem si to všechno užívala. Takže první festival, kam jsme se vydali ve čtyřech je za námi...

5 komentářů:

 1. Teda, mlade se sluchadlama je k sežrání :)) vůbec to vypada, ze to byla skvělá akce, příští rok to taky zkusíme... :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, evidentně jste si to maximálně užili. Z těch fotek úplně dýchá nadšení :). Fakt paráda, že se tu musím usmívat :). A MiniMládě se sluchátky ... no to je prostě TOP fotka :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ucpané uši i pusa... :D Jani, závidím trošku party děti, s koblihem jsem zatím byla jen na pár návštěvách a všechny skoro komplet prořval, výjimkou byla jen akce v Šárce... tak třeba až bude trochu větší :)

   Vymazat
 3. paráda... festivalová rodinka, to sa mi páči, a dobré sú tie slúchadlá :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)