čtvrtek 18. června 2015

miniMládě/3měsíc
Bezpečně pozná mámu i tátu a směje se vždycky když nás vidí. Takže i když v noci z posledních sil krmím a uspávám, je to jeho usmívání nádhera:-)

Zatímco kila mu pořád nenaskakují nijak výrazně(uvidíme za měsíc, ale pořád se pohybuje na té spodní hranici a naposledy to bylo na hraně), dlouhý je neuvěřitelně. Už teď je mi jasné, že dva metry mít bude. Ještě jsem snad u miminka neviděla tak dlouhé nohy!

Po spoustě nocí, kdy jsem prakticky v kuse krmila, pořád měl hlad, já jsem byla nervózní a tak dále, už to nešlo jinak. Začali jsme po poradě přidávat Bebu. Uklidnila jsem se, protože vím, že hlad už nemá. A teď už nějak fungujeme s tím, že po kojení ještě dostane trochu z lahvičky. Tohle řešení mi v naší situaci přijde jako úplně nejlepší. Je to lepší než jeho trápit hlady a ze všech sil lpět na kojení. Ano, přiznávám, že se mi tímhle krokem výrazně ulevilo.

Bere do ruky chrastítka, prohlíží si je, baví ho a docela šikovně se s nimi naučil zacházet. Nejraději má ale hrací lišku s natahovacím ocáskem u které pravidelně usíná a kterou mu Mládě půjčil. Ožužlává jí nos:-))

Na dudlíky docela kašle, mnohem raději si cpe do pusy ruku, většinou i s kusem trička.

Má za sebou i první bazénové koupání. V těch největších vedrech mu to docela prospělo i když tam byl vždycky jen chvilku a museli jsme postupně. Ale ono to půjde:-))

Padají mu vlásky. Z toho jsem byla hodně překvapená, protože Mládě měl od začátku háro a to mu zůstalo. Teď nacházím všude možně maličké vlásky, na hlavě má světlé kolečko. Jo a taky to dost lechtá!

No a já. Nestíhám nic z toho co bych chtěla. Někdy i z toho, co bych měla, protože třeba vyprané prádlo(asi tak čtyři koše)třídím už asi čtrnáct dnů. Jsem ráda, když se mi poštěstí si dát občas kávu a stalo se, že ani to jsem během dne nestihla. Ale je to všechno ještě dané tím, že se učím. Takže si říkám něco ve smyslu "až budu mít hotovou psychologii, až budu mít hotovou aj...pak se do toho všeho pustím"
Loni jsem to měla podobně. Jakmile jsem měla hotovo, tak jsem místo prázdnin šla uklidit všechny šílené resty. Uff...

A někdy usínám už v osm a těším se na prázdniny, protože v létě je všechno prostě mnohem snažší :-)) 

6 komentářů:

 1. Jani, drž se. Máš můj obdiv za to, že zvládáš i studovat. Domácí práce počkají nebo ti doma pomůžou. Mini Mládě je krásný. Užívejte léto!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, někdy toho mám už výrazně nad hlavu:-) Ale snažím se a aktuálně si užívám tu klidnější část roku:-)

   Vymazat
 2. "ruka s kusem trička" - přesně, a ještě si nejradši vzpomene uprostřed převlíkání :D "jé, hele, ručička, co to na ní je?" a chramst :D

  OdpovědětVymazat
 3. tak takúto úžasnú novinku som zmeškala...veľmi sa ospravedlňujem a dodatočne gratulujem ku krásnemu bábätku, prajem Tebe a maličkému veľa zdravia, lásky, radosti, šťastia a je nádherný :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)