pátek 19. června 2015

tipy/pro veselejší koupání

Začátky našeho koupání s miniMládětem byly docela krušné. Vodu rád neměl, na rozdíl od Mláděte, který byl vodomil od samého začátku. Tentokrát jsme se museli k lepším výsledkům trochu propracovat. Dneska už je to v pořádku a koupání je příjemným rituálem nejen pro miniMládě. Naštěstí:-)
Tady jsou naši aktuální pomocníci, které využíváme při koupání nejvíc. 


Tyhle kulaté bubliny Munchkin s točícími zvířátky uvnitř, jsem vybrala a bylo to možná ještě trochu předčasně. Na obalu je uvedeno že jsou 3m+ což je teď. Zatím mu sice dělá problém je udržet v rukou, ale líbí se mu, když plavou kolem a nejraději má, když mu je ukazuji, různě zvedám do výšky, zvířátka uvnitř se točí dokola, on se směje a já se ho u toho snažím umýt. Velmi zábavná část:-)
Zároveň je ale využíváme i mimo vaničku:-)) 
Protože k námořníkům patří i velryby, při vybírání nových osušek jsem se tím řídila a zvítězila tahle varianta od T-Tomi. Jsou to konečně pořádně velké osušky pro našeho dlouhého chlapečka:-)) Vejde se do nich díky rozměru 100x80cm úplně skvěle. A jsou jemné, bavlna spojená s flanelem, takže absolutně nejlepší:-)

 I miniMládě je z velryb naprosto nadšený. Moje oblíbená fotka malého zakuklence :-))
Už se těším, až si je vezmeme k bazénu a vyzkoušíme je tam!

8 komentářů:

 1. Ty kuličky vypadají pěkně! U nás koupání sabotovala hlavně B., V. to má na střídačku - někdy je nadšen a někdy naopak, takže možná mu nějakou takovou radost do vaničky taky pořídím :)

  OdpovědětVymazat
 2. Osušky T-Tomi taky milujeme. Až bude miniMládě větším miniMládětem, doporučuju Yookidoo kouzelný kohoutek, ten nás baví strašně moc :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou nejlepší, my už je používáme na všechno, prostěradlo, osuška, deka...jak to zrovna vyjde. Budeme brzy potřebovat ještě minimálně jedno balení :-))

   Vymazat
 3. Tomi osušky využíváme taky, ale hlavně jako taková provizoria, když jde někde do cizí postýlky, tak na prostěradlo, nebo na vytvorení stínu, závětří, na přebalení,přikrytí taky jsem ráda že sjou tak velké.

  OdpovědětVymazat
 4. jeeej ten je strašne zlatý:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)