středa 3. června 2015

Ze Světa knihy

Byl sice už v květnu, ale moje dny jsou tak hektické, že o něm píšu až dnes. 
Letos to byl můj patnáctý rok(to zní úplně šíleně!), co jsem na tuhle akci zavítala, ale zároveň ten nejmíň vydařený. Sešlo se nám toho ten týden nějak moc a čas na návštěvu jsem měla až v neděli. A už z dob svých prvních praxí si pamatuji, že neděle už byla taková...trochu nudnější, spousty dobrých knih už je prodaných, akcí už je málo a lidé na stáncích velmi utahaní. Snažila jsem se, ale poprvé jsem odcházela bez knihy! Tedy bez klasické knihy....
Ne vždy se daří podle našich představ:-)

Pokusím se to napravit na blížícím se Knihexu a doplním zase o trochu dětskou i naši knihovnu.
Zároveň to ale byla úplně první knižní akce miniMláděte. Spokojeně to téměř celé prospal, zatímco zkušené Mládě už se trochu vyznal a bavil nás svými kousky:-))Mrtvou šelmu jsem dávala jako tip v knižní podobě TADY. Ze Světa knihy jsem si ji odnesla ve verzi audiokniha a jsem velmi zvědavá. Protože v poslední době jsou audioknihy mojí čím dál oblíbenější disciplínou:-) Posloucháte je někdy? Naše oblíbená Zahrada:-) Milujeme tlustého kocoura, velrybu, příběhy všech kluků a teď už i tohle dokonalé pexeso.


A konečně máme do dětského pokoje velrybu. Plakát čeká na pořádný rám a poputuje do dětského pokoje, kam se bude skvěle hodit. 

6 komentářů:

 1. Ahoj, audioknizky me na mateřský zachranujou :) takhle jsem o žádnou svoji oblíbenou knížku, nebo zajímavou novinku nepřišla... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, já zrovna na mateřský audioknihy nezvládám, každou chvíli buď někdo ječí, nebo se zaberu do hraní a zrovna nejde vstát, abych si to přetočila... Zkoušela jsem takhle dvě detektivky na procházkách s kočárkem a zatímco některé pasáže ještě umím skoro zpaměti, jak jsem pořád přetáčela na místo, které už si pamatuju, celkový děj už vůbec nevím... Moc často se mi zatoulají myšlenky a zjistím, že neposlouchám, takže audioknihy pro mě moc nejsou :)

   Vymazat
  2. Mám to podobně Báro:-))

   Vymazat
  3. Quanti, je teda fakt, že dvě děti jsou i na audioknihu někdy dost :-D

   Vymazat
 2. Na tuto akci chci každoročně, ale je to v takovém termínu, kdy se toho sejde obvykle hrozně moc najednou, že jsem tam byl asi jen dvakrát. Ale moc se mi tam líbilo :-) Audioknihu jsem poslouhala jen Spalovače mrtvol před maturitou, jelikož jsem byla na brigádě a chtěla jsem se i učit :D Nakonec jsem si to ale stejně ještě přečetla :) Nejsem totiž moc schopná se neustále soustředit jen na poslech mluveného slova. Takže pro mě je to super alternativa knihy, kterou jsem už četla a chci si jí připomenout :) Takhle to mám i s komixy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super! Děkuji za názor:-) Já jsem docela dlouho byla proti audioknihám, měla jsem pocit, že to bude odvádět lenochy od čtení a podobně, ale teď jsem jim přišla na chuť:-)

   Vymazat

Děkuji za milé komentáře;-)