středa 29. července 2015

Svatá Anna, chladna z rána!

V naší rodině v frčí hudební dárky. Začalo to tím, že Mládě našel před pár lety pod stromečkem u tety Terezy své první, dětské bicí a už se to s námi tak nějak povleče pořád(kytara, bubínky, trubka..a tak dále). Tentokrát jsme to ovšem nebyli my, kdo hudební "set" dostává, ale obdarovávali jsme. 


V neděli totiž měla svátek Anička a protože si oblíbila Krtka a už několikrát se s Mládětem pokoušeli hrát a zpívat, dostala od nás velmi speciální dárek. 
A ano, zeptala jsem se před předáním, jestli je to vhodný dárek, vzhledem ke své hlučnosti. Jsem solidární rodič:-)))
Mládě má totiž jednu z oblíbenou hru. Ta hra se jmenuje "na festival" a spočívá v tom, že se snaží donutit polovinu  kamarádů k tomu, aby s ním hrála koncert a polovinu k tomu, aby poslouchali, tleskali, vyžadovali si přídavek a tak dále. A už do toho zatáhl i Aničku, několikrát se stalo, že vybrali všechny hudební nástroje a předvedli nám super koncert! S dárkem tedy bylo celkem jasno. Vybrali jsme Krtkův hudební set


Úspěch zaručen, alespoň už našich mladých hudebník.V balíčku jsou přesně tři kousky. Rumba koule, flétna a tamburína. Líbí se mi i to, že jde o dřevěné kousky, nic plastového. U Aničky zatím nejvíc vyhrávala flétnička, Mládě si půjčil rumba kouli a super koncert mohl začít.  Jednou za čas si to prohodili, aby "festival" nebyl zase až taková nuda a jelo se dál. 

A nuda to rozhodně nebyla...


Třeba když Mládě začal zpívat s doprovodem flétny "skákal pes"...do rumba koule místo mikrofonu. Ale i to se počítá:-))


Sečteno, podtrženo:doufám, že až děti jednou založí kapelu, pozvou za odměnu své rodiče na koncert. A věnují jim písničku!! A...budou je brát na festivaly i když budeme staří a utahaní:-))A dort na oslavu byl taky. Krásný, výborný. a čokoládový. Přesně takový, jaký si malá muzikantka zasloužila. 

Takže ještě jednou-všechno nejlepší!:-)

4 komentáře:

 1. Všechno nejlepší:o) set je bomba, akorát nevím jak dlouho bych tu hudbu vydržela:oD

  OdpovědětVymazat
 2. To uz existuji krasne veci! Moc mile. Vsechno nejlepsi! (Moje 88. leta babicka je take Anna)

  OdpovědětVymazat
 3. To je nádhera <3 chci na koncert :D

  OdpovědětVymazat
 4. krásná slečna oslavenkyně :) a dárek úplně superskvelý!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)