pátek 21. srpna 2015

zahradní přespávání

O přespávání na zahradě jsem přemýšlela už docela dlouho. Vlastně minulé léto, ale pak se mi do toho kvůli poměrně velké těhotenské únavě moc nechtělo.
Letos už se ale příležitost naskytla. Mládě o tom už nějakou dobu mluvil a během největších veder bylo jasno-dobrodružství musí být. A bylo:-)

A protože J. měl svátek, tak jsme se rozhodli, že to spojíme a oslavu zapojíme do přespávání. 
Po odpoledni, kdy děti plnily úkoly jako namalovat si tričko, najít poklad, nebo vylovit rybičky z bazénu, nebo uplést náramek...je čekala stezka odvahy. Původní plán byl chodit po světýlkách a plnit úkoly. Když se setmělo, byli tak utahaní a měli strach, že bylo lepší nechat  je po světýlkách projít a utkat se s bazénovým vodníkem!! A to už je něco:-)))

Neměla jsem vůbec tušení, jak a jestli to s miniMládětem zvládneme, ale zadařilo se. Ve stanu se mu spalo skvěle, vzbudil se na jídlo a spal dál:-) To, že nemá svou vlastní postýlku, ale karimatky mu bylo úplně jedno!

Mládě o bazénovém vodníkovi mluvil ještě dlouho, má nezapomenutelný zážitek. Jsem ráda, že jsme do toho šli i když druhý den byl ve znamení únavy. 
Stálo to za to a bylo to super:-)2 komentáře:

  1. Skvělý, jako dítěti by se mi to taky děsně líbilo, máte to krásně vymakaný
    <3

    OdpovědětVymazat
  2. Jani, vy máte tak vytuněnou zahradu? Paráda, děti tam mají ráj :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)