pátek 11. září 2015

Bepanthen party

Nedělní odpoledne se neslo ve znamení velmi milého, blogerského setkání a Bepanthenu :-)
I když jsem byla velice unavená po třídenním školním soustředění, bylo jasné, že něco takového si určitě nemůžu nechat ujít. A byl to rozhodně správný krok, protože jsem si to celé moc užila. Něco takového jsem vážně potřebovala. 

Když jsem tuhle pozvánku dostala napadlo mě, jaké to asi bude. Jestli to bude tak jako ve virtuálním světě, nebo přijde obrovské rozčarování, že holky-blogerky jsou ve skutečnosti úplně jiné. Jsem ráda, že mohu napsat, že rozčarování nepřišlo. Všechny holky byly skvělé :-)


 Pro děti byl přichystán dětský koutek, spousta zábavy a chůvy, které je zabavily, zatímco maminky se seznámí s produkty Bepanthenu. Mládě byl absolutně nadšený:-)

Čekalo nás zajímavé povídání o tom co všechno Bepanthen nabízí. Kdo čte můj blog delší dobu, určitě ví, že jsem si Bepanthen Care mast balila s sebou do porodnice(koho by zajímalo, může si přečíst tady). Co jsem ovšem netušila bylo to, že Bepanthen není jen tahle mast, ale nabízí spousty dalších, velmi zajímavých produktů. Měly jsme možnost všechno si prohlédnout i na vlastní kůži si vyzkoušet. 
Velmi mne zaujal Sensiderm krém, který pomáhá při projevech ekzému, ale i Bepanthen extra, který je určitě především pro první měsíce s miminkem, což je u nás stále ještě aktuální:-)Po přednášce jsme si užívaly odpoledne třeba u "candy baru". Ten zaujal Mládě-ač je to kluk, baví ho všechno, co je do růžova a podobně, takže měl velikou radost a také zahájil ochutnávku úžasných cupcakes od Lelí´s cupcakes. Nešlo jim odolat:-) Celou dekoraci doladila k dokonalosti Jana Dostálová.Ze Zootu nás přišla navštívit a popovídat stylistka Betty

Stihla jsem jen začátek, protože Mládě mě odvolal na umývání "ježka" z obličeje, ale i tak to bylo moc zajímavé. Najít si svůj vlastní styl je prostě  základ:-)

O skvělý make-up nás všech se postarala Markéta Smutná, které děkuji nejen za něj, ale i za velmi cenné rady ohledně líčení:-)


Společná fotky na závěr:-) Tahle i všechny ostatní jsou dílem Honzy Martince. Jsem moc ráda, že jsem všechny viděla/poznala. Děkuji organizátorům, holkám/blogerkám i jejich dětem za skvělé odpoledne, které jsme si moc užili! 

Já i moji kluci(jen ten nejmenší v kočárku spal:-)


1 komentář:

  1. Bepanthen party... mám ten jejich krém zažitý natolik, že jsem si představila večírek mazání zadků :D ale popis zní pěkně! :))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)