čtvrtek 24. září 2015

pro malého námořníka/Avent&Lovi

Pokud můj blog navštěvujete pravidelně, tak vám asi neunikl fakt, že už nějaký čas miniMládě(přes všechny snahy)nekojím. Chvilku jsem to dokonce řešila jako osobní selhání a fakt, že za to vlastně vůbec nemůžu jsem přijala tak nějak postupně. Někdy se to prostě tak úplně nepovede a v závěru je to vždycky jen zbytečný stres. Už když jsme fungovali "půl na půl" tedy částečné kojení a k tomu dokrmení, používali jsme (po výborných zkušenostech s Mládětem) lahvičky Avent. A pokračujeme v tom i teď, když už miniMládě funguje jen s umělým mlékem. V rámci Týdnů kojeneckých potřeb jsem si vybrala další dvě "do sbírky", konkrétně TOHLE dvoubalení. Z lahviček jsem totiž měla hned od začátku pocit, že budou přímo pro nás. MiniMládě už si docela často chce držet lahvičku sám a tenhle tvar tomu napomáhá(i když na fotce se rád nechává krmit od táty a vážně pózuje:-).


Příjemné tvarování je moc fajn, ale našla jsem samozřejmě i další výhody. Dudlík je speciálně tvarovaný, tak aby se miminko přirozeně přisálo-dá se s ní jednoduše kombinovat kojení a dokrmování. Měl by na ní fungovat tzv. antikolikový systém. Pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a to předchází vytváření vakua v láhvi. Žádné výrazné koliky jsme zatím neřešili:-) Krom toho všeho je BPA free, což znamená že neobsahuje Bisfenol A, ale je vyrobena z polypropylenu. A to není vůbec na škodu:-)


K lahvičkám jsem hledala nějaký super skvělý, dokonalý a miniMládě vystihující dudlík. A našla jsem ho! Lovi Marine! Myslím si, že lepší jsem ani vybrat nemohla. Pruhy a kotvička-ať žije malý námořník:-) Námořnické dudlíky si můžete vybrat třeba TADY :-)

Tvar gumičky umožňuje držení dudlíku libovolným způsobem-nemá určenou vrchní a spodní stranu. Občas je kotva vzhůru nohama:-) Je taktéž bez Bisfenolu a vyroben je ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit co nejlepší vývoj zubů a dásní. Takže nejen stylový :-)

2 komentáře:

  1. Máme taky tyhle dudlíky od Lovi, akorát trochu jinou sadu: ta kotvička je větší a druhý dudlík v balení je s nápisem I love daddy, což je oblíbené zejména u mého muže ;) i za nás mohu tyto dudlíky moc doporučit. A děkuju za to info o tom, že je vyroben ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit co nejlepší vývoj zubů a dásní - jsem o mnoho klidnější, protože můj 10 měsíční syn na kámoše dudlíka nedá dopustit (ne, že by ho měl v puse pořád, ale když je v dohledu a dosahu, už je tam :) )

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)