úterý 24. listopadu 2015

Hrací deka/Ludi

Požadavek na výběr nové hrací deky byl zcela jasný. Potřebuji(teda ne já, ale miniMládě:-)) nějakou neokoukanou, hezkou a především i pohodlnou deku, která bude chlapečka bavit a na které si bude rád hrát. A podařilo se - ideál jsem objevila v téhle od Ludi

Francouzská značka, která se specializuje na vše v oblasti péče o děti, dekorace, hračky, vzdělávání a koupání.
Jejím přáním je, aby představila své inovativní a kvalitní výrobky, které skutečně odpovídají potřebám rodičů a jejich dětí. Protože si v Ludi přejí, aby každá fáze vývoje dítěte byla úspěšná, vytvořili řadu produktů zaměřených na to, co děti baví - různé materiály, barvy a také experimentování.
K tomu jsou určeny pomůcky jako je například zrcadlo, chrastítko, šustivý papír, různé zvuky a tvary. Barevné hrací deky pro učení v raném věku, a spousta dalších her ​​se podílejí na probuzení motorických schopností a obratnosti vašich potomků.

Co se velikosti týče tak její rozměry jsou  107×87cm(což mi přijde super) a jako veliké plus vnímám patentky na okrajích deky. Umožňují totiž zvednuté okraje spojit a vytvořit prostředí, ve kterém se cítí bezpečně i úplně malé miminko. 
Ano, s miniMládětem už to určitě nevyužijeme. Tuhle výsadu ponecháme chkapečkovi, který se narodí Marketulli(už brzy!). Hned jak přijedou na návštěvu-kluci mu už teď drží místo nejen v partě, ale i na dece:-) Krom toho, že je dost velká, velmi pohodlná a příjemná, tak na ní nechybí ježek, sovička, nebo drak a letadlo nad městem. Samé oblíbené motivy!

Hrazda s hračkami je odnímatelná(doporučuji dělat velmi opatrně, jinak jde o oči) a později může fungovat jen jako klasická deka. A vzhledem k tomu, že lze prát v pračce na 30°C nebrání dětem v řádění na dece už vážně vůbec nic:-)

1 komentář:

Děkuji za milé komentáře;-)