pátek 27. listopadu 2015

tipy/narozeninové dárky pro Mládě

Mládě měl narozeniny sice už minulý týden. Ovšem oslava se koná až tento víkend a já jsem si připravila pár dárků, které se mi pro něj líbí, nebo které opravdu dostane :-) Protože inspirace není nikdy dost. Samozřejmě mezi dárky patří i dort, který je každý rok velké překvapení. Doufám, že se povede a určitě o něm bude samostatný článek po víkendu. Držte mi palce, protože jsem z toho všeho jako vždycky dost nervózní a přeju si, aby všechno vyšlo na jedničku. A teď už tedy k dárkům, které nosím v hlavě :-) 

Encyklopedie Larousse. Od chvíle, kdy rozbalil Encyklopedii pro nejmenší, tak bylo jasno. Tyhle knihy opravdu stojí za to. Tentokrát zaměřeno na dopravdu, protože u nás začalo období aut, letadel, techniky a tak dále. Takže tenhle kousek v Mláděcí knihovně nesmí chybět.A pokračujeme v podobném duchu. Kniha Jak si postavit letadlo od Martina Sodomky. Ani nemusím být kluk a už jsem se do ní zamilovala. Tedy do jejího zpracování, které jsem měla možnost okouknout v knihkupectví. Děti se v knize dozví všechno, co je třeba o letadlech vědět.Vychází v Edici technických pohádek a má několik dalších dílů(Jak si postavit auto atd.)
Aby(alespoň částečně) ubylo pastelkových čmáranic na zdi!
Ano, trochu cílený dárek. Mládě má totiž čím dál větší potřebu se realizovat na zdech v jídelně, obýváku i kuchyni. Takže jsme se rozhodli pro tabuli, která by mohla trochu odvést pozornost od malůvek po bytě:-))A protože je to opravdu velký kluk, chtělo by to začít bruslit! Už se moc těším, až spolu vyrazíme na led. Už jsem sice pár let neměla brusle na nohou, ale věřím, že to společně zvládneme:-) 

Liščí doplněk. Jeden úžasný už doma má. Krásný zápisníček od Puffin, do kterého si, jak mi prozradil, kreslí(protože psát zatím neumí)svoje moudrosti. Ještě by to chtělo doladit nějakým pěkným trikem. Třeba takovým, jaké jsem našla na pinterestu a už přemýšlím, jak to zrealizovat vlastní rukou!

Další důležitá věc je kosmetika. V poslední době se snaží používat mé krémy a kosmetiku, protože se chce líbit. Takže nějaký decentní dětský balíček jako třeba ten, který bylo možné vyhrát na stránce mamalife-kids.cz odkud jsem si vypůjčila i fotku.3 komentáře:

  1. Super výběr! Držím palce s dortem!!! A oslavenci přeju všechno nejlepší.

    OdpovědětVymazat
  2. Larousse se u nás vůbec neosvědčil :-( Dort se povede neboj :-) u nás byl letos mimoň :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)