sobota 5. prosince 2015

3x24 dárků

Mít tři děti je někdy...no náročnější. Vymyslet pro všechny tři adventní kalendáře, být u toho trochu originální a pobavit je, to není jen tak. Ale my jsme tuhle metu nakonec překonali! Včera přijel domů J. a já tedy můžu ukázat naše adventní kalendáře bez obav, že je uvidí na fotkách dřív, než u sebe v pokoji. 

První kalendář je Mláděte. Muž připravil konstrukci ve tvaru stromečku, nalepil kolíčky a já jsem se postarala o zbytek. Tedy vymyslet náplně, očíslovat balíčky, naaranžovat do pokoje. Uvnitř najde například špaldové tyčinky, krmení pro sýkorky, hopíka, drobnou kosmetiku nebo lízátko.
Na 24.12 mají pak všichni stejný dárek, ovšem přiměřený věku a povaze. Ti, kteří nás znají, jistě tuší o co jde...

U miniMláděte jsem zvolila loňský model. Bylo mi jasné, že mu půjde především o šustící balíčky na provázku, mnohem více než o samotný obsah. Uvnitř najde svůj první kartáček na čerstvě vyrostlé zoubky, dudlík, kukuřičné křupky, ovoce nebo i plínky.  
No a ten třetí je pro J. Stejná konstrukce jako pro Mládě, ale dárky ve většině jiné. Každému jsme se snažili vybrat překvapení "na míru" takže postupně budou nacházet věci, které mají rádi, hodí se do školy a tak dále...Nejde jen o to, nacpat děti sladkým jak jen to jde. 
Radost z rozbalování je o něčem úplně jiném :-)

Ještě musím dodat, že na vzniku kalendářů má podíl i děda kluků, který přispěl na dárky a částečně jsou tedy kalendáře také od něj!

5 komentářů:

  1. nádhera... moc se těším na příští rok, až malé udělám nějaký kalendář... Letos je ještě maličká (6 měsíců) a do toho se stěhujeme, tak bych ani neměla kam kalendář vystavit, když bydlet budeme až po 15. prosinci... Krásný prosinec, Jani :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Ty jsou! Věřím, že všem třem mláďatům udělají velikou radost. (A tobě možná ještě větší!) Přejeme vám s Typoškou hezký předvánoční čas!

    OdpovědětVymazat
  3. Letos jsem ještě kalendář nedělala, Máťa má jen 7,5 měsíců, ale příští rok! To se vyřádím! :-D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milé komentáře;-)